Soutěže

Soutěž o Remineralizační masku od Thalacu

Sbírání kytiček

Podzimní a zimní období s chladnými sychravými i mrazivými dny představuje pro náš organismus značnou zátěž. Jak se udržet v kondici a být přitom krásná a plná energie?

Pro udržení vitality a posílení obranyschopnosti potřebujeme zejména dbát na vyváženou, pestrou, nejlépe čerstvou stravu s dostatkem vitaminů. Pořádnou dávku výživy je vhodné dopřát i naší pleti

Zajímavým zdrojem hodnotné výživy jsou mořské řasy, které obsahují cenné prospěšné látky. Jejich nespornou výhodou je, že i přes značné znečistění moře máme solidní jistotu, že řasy ze znečištěných vod nepocházejí. Tam, kde je moře vysoce znečištěno, prostě řasy nerostou. Navíc neabsorbují z mořské vody škodliviny. Mořské řasy v kosmetice, ale čím dál častěji i v jídelníčku jsou proto velice oblíbené. 

V kosmetické péči dodržujeme i v zimě obvyklé každodenní rituály, ale je fajn, když přidáme něco navíc. Co třeba 1x týdně pleťovou masku? Tato speciální péče nám zabere přibližně 15 minut času a výsledek nás mile překvapí. Naším tipem je novinka od francouzské mořské kosmetiky Thalac

Remineralizační maska

Tato energizující krémová remineralizační maska je skvělá pro unavenou a demineralizovanou pleť. Složení s výtažky z mořských řas je bohaté na mořské oligoelementy, nezbytné k obnovení zářivosti pleti. Dodává pokožce potřebné živiny, obnovuje energii, hydratuje a vyhlazuje pokožku během pouhých 10 minut. 

Thalac Remineralizační maska

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.thalac.cz.

Tři z vás mohou masku vyhrát.

Soutěž probíhá od 18. listopadu do 2. prosince 2018.

Foto: Thalac


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaké mořské řasy Remineralizační maska Thalac obsahuje?
zvolili správnou odpověď
hnědé
uživatelé
1. místo - pikan
2. místo - lisupi
3. místo - poupou

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků