Soutěže

Soutěž o Revitalon forte s náramkem

Toužíte po husté hřívě zdravých vlasů?

Vlasy jsou v nejlepší kondici mezi 20. – 30. rokem života a poté nastupuje jejich stárnutí. Kvalitu vlasů výrazně ovlivňuje celkový zdravotní stav organismu, životní styl a složení stravy. Pokud chcete jejich kvalitu podpořit, vyzkoušejte Revitalon Forte. 

Revitalon Forte

 

 Jsou kapsle k nitřnímu použití se speciální recepturou. Přinášejí vlasům a vlasové pokožce přirozenou výživu, která pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a jejich vzhled. K hlavním účinným složkám přípravku patří aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a rostlinné extrakty. Základem každého vlasu je z 90 procent keratin. Jde o bílkovinu, složenou především z aminokyselin methioninu a cysteinu. Právě tyto zodpovídají za kvalitu vlasů. Čím více keratinu dokáže vlas vytvořit, tím je pevnější, lesklejší a tím více je schopen odolávat mechanickému zatížení a působení vlasové kosmetiky. 

Kapsle Revitalon Forte obsahují nejen základní kameny pro tvorbu keratinu, ale navíc vitamíny a minerální látky, např. vitamín C, B, biotin, zinek, selen, měď nebo křemík a rostlinné extrakty z kopřivy, přesličky rolní, prosa a pšeničných klíčků. Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně po dobu 2 – 3 měsíců. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na revitalon.cz.

Tři z vás můžete vyhrát limitované balení Revitalon kapsle s náramkem. Vyhrává 45., 320., a 610. správná odpověď. 

Soutěž probíhá od 20. listopadu do 4. prosince 2016.

Foto: Vitar


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik účinných látek obsahuje jedna kapsle Revitalon forte?
zvolili správnou odpověď
18
uživatelé
1. místo - arotax
2. místo - Elvis55
3. místo - hewa


Diskuze: příspěvků