Soutěže

Soutěž o SynCare 5 minutovou vlasovou masku

Sbírání kytiček

Na vlasy působí celá řada vnějších faktorů, mezi kterými hraje důležitou roli nejen slunce, ale především voda a její složení.

Dnes je pitná voda většinou tvrdá a obsahuje soli a minerály, které vlasy obalují. Ty pak plihnou a tvoří prameny. Pokud zůstanou vlasy oddělené, působí daleko lépe. Jsou nadýchané, dělají dojem plnosti a vypadají zdravě. 

SynCare 5 minutová vlasová maska 

SynCare 5 minutová vlasová maska s arganovým olejem a shea máslem byla vytvořena s ohledem na negativní vlivy prostředí a záměrem co nejméně poškozovat vlasy při jejich mytí. Obsahuje kombinaci dvou přírodních látek s dalšími komponenty, které chrání vlasy před negativními vlivy z vnějšku a stejně dobře o ně také pečují, regenerují a vyživují je. 

Maska vlasy nemastí a nezatěžuje, naopak. Dokáže oddělit vlásek po vlásku a tím zlepší jejich celkový vzhled. Ty pak mezi sebou neelektrizují, působí zdravě a účes je vzdušný a plný. Používá se po umytí a po 5 minutách se spláchne čistou vodou. Maska je současně účinnou ochranou vlasů před sluncem a znečištěným městským prostředím. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.syncare.cz.

Tři z vás můžete vyhrát SynCare 5 minutovou vlasovou masku.

Soutěž probíhá od 20. května do 3. června 2018.


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
SynCare 5 minutová vlasová maska obsahuje:
zvolili správnou odpověď
zelený čaj
uživatelé
1. místo - krecek.12
2. místo - vanecek
3. místo - urbanek

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků