Soutěže

Soutěž o tři vouchery do Restaurace La Paluba

Naše domácí kotviště je na azurovém pobřeží. Pochutnáte si tedy na lahůdkách francouzské a italské kuchyně a skvělých pizzách připravených v kamenné peci stále vytápěné dřevem.

Ale podnikáme i výpravy po dálných oceánech. Můžete se tedy těšit na speciální menu exotických i blízkých krajin. Podle toho, kam vítr a proudy naši loď zavedou. 

Restaurace má kapacitu cca 80 míst k sezení. Na venkovní kryté terase můžeme usadit dalších 60 osob. Vnitřní prostory jsou orientovány do „L“ takže přirozeně vytvářejí jakýsi otevřený salonek, který skýtá soukromí. Vážíme si velkých i malých strávníků, pro které jsme připravili dětské menu, koutek na hraní, jídelní židličky, přebalovací pult i dětskou toaletu. 

Naše restaurace je skvělým místem pro rodinné oslavy, svatební hostiny, večírky, ale také firemní akce, prezentace či teambuildingy. 

Rádi vám pomůže s naplánováním a uspořádáním soukromých oslav, firemních večírků, tematických hostin. V rautovém uspořádání dokážeme nabídnout občerstvení až pro 250 osob. Zajistíme rauty na klíč včetně doprovodného programu a živé hudby – DJ, klavírista, akordeon, kapely.

Svatba 

Chystáte oslavit Váš velký den? Rádi se budeme starat o nezapomenutelnou atmosféru a uspořádáme oslavu na palubě naší restaurace. 

Dětské oslavy 

V naší restauraci milujeme pořádání oslav pro nejmenší. A můžeme Vám nabídnout bohatě vybavený dětský koutek, židličky, menu, přebalovací pult i dětskou toaletu. Aby si oslavu děti u nás opravdu užily, můžete zvolit některou ze zábavných aktivit. Malování na obličej, vystoupení klauna nebo kouzelníka, diskotéku s dětským DJ. Děti si mohou vyzkoušet přípravu pizzy, kterou si posléze upečou v opravdové peci. Pro oslavence vám zajistíme i narozeninový dort. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.lapaluba.cz.

Tři z vás můžete vyhrát voucher do restaurace La Paluba. Vyhrává 68., 310. a 580. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 10. do 24. prosince 2017.

Foto: La Paluba


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kde najdete restauraci La paluba?
zvolili správnou odpověď
v Kolovratech u Prahy
uživatelé
1. místo - jarupro
2. místo - mzdovka
3. místo - manma


Diskuze: příspěvků