Soutěže

Soutěž o univerzální lepidlo Loctite 60 sekund

Co všechno se dá stihnout během 60 ti sekund? 60 sekund mnohdy ulétne a ani si nevšimneme, že je minuta pryč. Někdy se ovšem sekundy neuvěřitelně vlečou.

Zejména, když čekáme na autobus v deštivém ránu, u zubaře než nám zabere lokální umrtvení, než zvedne telefon náš nejlepší přítel, nebo než se načte karta v restauraci …
Během minuty se dá ovšem stihnout spousta věcí. Můžeme shlédnout pár reklamních spotů, za minutu dokážeme připravit vločky s mlékem k snídani, během minuty odešleme krátký mail nebo dokážeme vyndat prádlo z pračky.


Minuta ale může hrát důležitou roli i v jiném směru, třeba v lepení. Běžná sekundová lepidla totiž lepí ihned po jejich aplikaci a umístit daný předmět tak, jak si představujeme dříve, než lepidlo zaschne, je téměř nemožné. Nezbývá nám pak nic jiného, než se smířit s tím, že mnoho z věcí, které nás obklopují, budou prostě od teď nakřivo – tedy pokud si nevybereme správné lepidlo!


Důležitým krokem pro efektivní lepení je právě výběr lepidla. Předem musíme vědět, jaký materiál chceme lepit, jak je těžký a zda bude vystaven vlhku nebo extrémním teplotám. Dalším faktorem jsou vlastní požadavky, třeba i takové, jestli potřebujeme čas na případné korekce a korigování přesného umístění – pak je tu jeden specialista!


Loctite 60 sekund

Lepidlo, které se v domácnosti rozhodně nikdy neztratí, je první univerzální lepidlo od Loctitu – Loctite 60 sekund. Má hned několik výhod. Každý, kdo se chystá lepidlo použít, ocení fakt, že je extrémně pevné a udrží více než 100 kg na 1 cm2, jen pro představu, 100 kg, to už je hmotnost takového nově narozeného slůněte.


Další výhodou je rozmanitost materiálů, které Loctite hravě slepí, od gumy, kovů, dřeva, keramiky, textilií, kůže až po většinu plastů a samozřejmě karton i papír. Nemusíme mít tedy doma zásobu lepidel na různé materiály, stačí jediná tuba.


V čem se ale navíc liší lepidlo Loctite 60 sekund od sekundových lepidel, je právě těch 60 sekund. Od chvíle, kdy naneseme lepidlo, můžeme jednoduše korigovat přesné umístění! Nemusíme se tedy bát, že výsledek bude křivý! Povedlo se nám nalepit věšáček křivě? Žádný problém, během příštích několika sekund máme možnost ho hezky narovnat. Loctite 60 sekund se určitě neztratí v žádném šuplíku a 15 gramů lepidla nám už nějakou tu dobu vydrží a navíc je cenově výhodné.


„Děravým rukou“ se sice nevyhneme, můžeme ale opravit napáchané škody. Loctite 60 sekund nám zajistí dostatek času, aby naše lepení dopadlo vždy perfektně!


Více na www.loctite-superattak.cz.

Tři z vás můžete vyhrát….

Soutěž probíhá od 5. do 19. června 2016.

Foto: Loccite
5. 6. 2016

Výherci:

kremrolicka14
lisupi
bonifác


Diskuze: příspěvků