Soutěže

Soutěž o vstupenky na 26. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Sbírání kytiček

Podzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše nabízí 26. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA pořádaný v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany 7. a 8. září 2018.

Na více než 350 výstavních stáncích budou připraveni odborníci poskytující užitečné rady a informace v oblasti profesionální pěstící i dekorativní kosmetiky, podle individuálních potřeb, vám přímo na míru! 

K péči o tělo patří i relaxace, proto je nedílnou součástí veletrhu velká řada seminářů a workshopů, směřující k využití aromaterapie, detoxikace, relaxačních masáží, wellness produktů a k celkově zdravému životnímu stylu. 

S blížícím se podzimem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté – Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková. Za velkolepými kadeřnickými i módními show budou stát Honza Cigánik, Romana Topinková, Daniela Hejtmánková či Honza Špilar. Nebudou chybět ani oblíbené módní přehlídky, tentokrát v podání nádherných finalistek soutěže České Miss. 

Nejlepší produkty z oboru budou jako každoročně odměněny v soutěži produktů mimořádné kvality BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD. 

Nezapomenutelná atmosféra veletrhu, zkrášlovací služby zdarma a příznivé ceny budou třešničkou na dortu všech zážitků ze světa krásy, módy a harmonie. 

Více informací najdete na webu: www.Worldofbeauty.cz  

Co můžete vyhrát? 

1. místo – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka 

2. – 3. místo  2x VIP vstupenka 

Výhra bude výherci předána přímo na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 7. a 8. září 2018. K tomuto účelu bude sloužit PRESS stánek, který se bude nacházet přímo u vchodu na výstavu.

Foto: Beauty Expo

Soutěž probíhá od 19. srpna do 2. září 2018


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kdy se bude konat podzimní veletrh WORLD OF BEAUTY a SPA
zvolili správnou odpověď
7. a 8. září 2018
uživatelé
1. místo - Carodej
2. místo - Libuse Novotna
3. místo - Jana Svacinova

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků