Soutěže

Soutěž o zpevňující peptidové ampulky NovAge ProCeuticals

Sbírání kytiček

Pokud jste zaznamenali ochablou pleť a vrásky, znamená to, že je čas na cílené řešení, které pleti vrátí mladistvou pevnost. Sáhněte po přípravku s peptidy.

S přibývajícím věkem se kůže stává tenčí a méně pružná v důsledku fyziologických změn a rozpadu kolagenu a elastinu. Tento proces může také urychlit vystavením vnějším stresorům, jako je UV záření, kouření a znečištěné ovzduší.

Sáhněte po přípravku s peptidy. Slovo peptid působí v kosmetickém průmyslu téměř jako zaklínadlo. Účinky jednotlivých peptidů se odvíjí od jejich struktury. Obvykle mají anti-age účinky, ať se jedná o stimulaci syntézy našeho vlastního kolagenu, zhutnění či zpevnění pokožky, zabránění glykace (pigmentaci), zklidnění a eliminaci zarudnutí. Poslední generace peptidů dokonce dokáže simulovat účinky botulotoxinu a velmi rychle zjemnit mimické vrásky.

Zpevňující peptidové ampulky NovAge ProCeuticals

Zpevňující peptidové ampulky NovAge ProCeuticals je týdenní intenzivní kúra speciálně navržená tak, aby vypnula a zpevnila pleť za pouhých 7 dní. Tyto ampule vyvinuté se dvěma aktivními složkami, multipeptidovým roztokem a Tensor Mesh Active, pomáhají zvýšit tvorbu kolagenu a redukovat výskyt vrásek; zároveň okamžitě vypínají a zpevňují povrch pokožky. Formát ampulí zároveň obsahuje specifické množství vysoce výkonných aktivních látek, které přinášejí výhody jak okamžitě, tak v průběhu 7 dnů. Dermatologicky a spotřebitelsky testováno.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.oriflame.cz.

Tři z vás mohou vyhrát zpevňující peptidové ampulky NovAge ProCeuticals.

Soutěž probíhá od 7. do 21. dubna 2024.

Zdroj informací: Oriflame
Zdroj fotografií: Oriflame


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků