Soutěže

Soutěžte o Colafit s vitaminem C

Významnou roli v lidském těle hraje kolagen – tvoří totiž základní stavební hmotu pojivových tkání. Přestože kolagenu postupem let v těle ubývá – a spolu s jeho úbytkem přibývá i viditelných příznaků stárnutí – můžeme si jeho přísun zajistit pomocí vhodných potravin nebo doplňků stravy. V naší soutěži máte nyní možnost vyhrát doplněk stravy Colafit s vitaminem C.

Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina tvořící základní stavební hmotu kostí, chrupavek a vaziv. Je tak nezbytný pro zdravý a silný pohybový aparát – a platí to dvojnásob, jestliže klouby a kosti pravidelně vystavujeme větší zátěži. Přispívá rovněž k posílení závěsného aparátu zubů, regeneraci podrážděných dásní, zpevnění vlasů a nehtů a může také zpomalit tvorbu vrásek. Určitou zásobu kolagenu má sice v těle každý z nás, nicméně už kolem čtyřicátého roku života se jeho tvorba v těle výrazně snižuje. 

Ideálním prostředkem k doplnění kolagenu je doplněk stravy Colafit s vitaminem C. Jedná se o měkké, snadno stravitelné kostičky, v každé z nich je obsaženo 8 mg čistého kolagenu typu I, tedy nejrozšířenějšího ze všech typů kolagenu v organismu. V balení jsou také tablety s vitaminem C,  který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky ale i pokožky.

Více informací najdete na www.colafit.cz

Budete-li s námi soutěžit, můžete vyhrát balení Colafitu obsahující 60 kolagenových kostiček a 60 tablet vitaminu C. Vyhrává 89., 370. a 610. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 15. do 29. ledna 2016.

Foto: Colafit


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik bylo zatím objeveno typů kolagenu?
zvolili správnou odpověď
28
uživatelé
1. místo -
2. místo - valena
3. místo - annella


Diskuze: příspěvků