Soutěže

Soutěžte s Allegrou a zvládněte podzim bez stresu

Sbírání kytiček

S podzimem a sychravým počasím přichází často špatná nálada. Jak proti ní bojovat a nepropadat špatným pocitům a úzkostem? Přípravek Allegra DRINK obsahující L-tryptofan od společnosti Woykoff vám může pomoci. Právě si o ni navíc můžete zasoutěžit!

Pro naše tělo a duševní rovnováhu je v stresujícím období důležitý dostatek vitaminů, minerálů a živin. Zázraky umí aminokyselina L-tryptofan, jež je zodpovědná za tvorbu melaninu, který se dále přeměňuje na serotonin. Právě hladina serotoninu má zásadní vliv na naši náladu. Kromě toho pomáhá tato aminokyselina také při usínání, odbourávání agrese a podráždění. L-tryptofan neumí lidský organismus vyrobit, musí ho tedy v dostatečném množství získávat z potravy, dostatečný příjem zaručí červené maso, například hovězí. Potravou získaný tryptofan však často není v organismu zastoupen v dostatečném množství pro zásobení mozku. 

Velkým pomocníkem je i vitamin B6. Snižuje míru únavy a vyčerpání, reguluje hormonální aktivity, podporuje správnou funkci imunitního systému, přispívá k normální psychické činnosti, zajišťuje funkčnost metabolismu homocysteinu, bílkovin a glykogenu, zajišťuje činnost normálního energetického metabolismu a nervové soustavy. Na trhu najdeme dostupné doplňky stravy, které obsahují dostatečné množství potřebných vitaminů a aminokyselin, jež vám pomohou s problémy. Máte díky nim jistotu, že denně získáte doporučené množství vitaminů a aminokyselin pro duševní pohodu i ve stresujícím období. 

Allegra DRINK

Allegru si můžete dopřát ve formě nápoje. Allegra DRINK je nejfyziologičtější a nejúčinnější doplnění hladiny l-tryptofanu v neuronech mozku. Kromě toho obsahuje i důležitý hořčík a vitamin B6. Stačí dobře rozmíchat ve 150 ml studené vody a vypít. 

allegra DRINK dobré nálady

Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na www.woykoff.com

Tři z vás vyhrají Allegra DRINK.

Soutěž probíhá od 11. do 25. listopadu 2018.

Foto: 


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Doplněním l-tryptofanu a tím zvýšení hladiny serotoninu můžete zabránit:
zvolili správnou odpověď
Úzkostem, změnám nálad a chování, ale i poruchám spánku.
uživatelé
1. místo - vajdo
2. místo - zabinda
3. místo - herbik

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků