Sport

Sportovní brýle nejen na léto

Brýle jsou nejen optickou pomůckou, která zlepšuje vidění a chrání oči. V létě jsou nezbytností brýle sluneční a spoléhá na ně mnoho sportovců.

 SH+ model 4020

SH+ model 4020

 Při sportu byste si měli chránit oči nejen proti slunci a UV záření, ale také před nebezpečným poraněním, ke kterým při sportu může dojít. Skvělou kolekci sportovních brýlí pro letošní léto představila italská značka SH+. Kolekce je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, přičemž účelový design klade důraz na jednotlivé detaily. Brýle jsou mechanicky odolné a bezpečné, což je pro sport velmi důležité. Svým tvarem sledují anatomii obličeje, zorníky brýlí jsou ochráněné Anti-fog filmem s ventilačním systémem a proti-mlžící povrchovou úpravou. Brýle nabízejí přesně to, co je od nich očekáváno – tedy nízkou hmotnost, ostrý pohled, komfort při nošení a maximální ochranu zraku za jakéhokoli počasí.

V kolekci brýlí SH+ najdete jak klasické sportovní brýle, tak brýle s dioptrickým adaptérem pro všechny, kteří potřebují korekci pro dokonalé vidění. Vhodný model si vyberou i uživatelé s užším obličejem a také ti, kteří potřebují brýle do extrémních podmínek.
 
Každé balení brýlí obsahuje 2+1 náhradní skla, pružný pásek kolem hlavy proti spadnutí brýlí a ochranný látkový sáček.
 
Více informací a prodejní místa najdete na  www.shplus.cz.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv firmy Sport Koncept, značka SH+
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků