Rodina

Svatba: nejkrásnější období života

Sbírání kytiček

Svatba má být nejdůležitějším dnem obou snoubenců. Základem celého dne je samotný obřad, kdy si oba dva slíbí věrnost a lásku.

A s tímto slibem nesouvisí pouze polibek, ale také prsten. V poslední době patří mezi velmi oblíbené modely svatební prsteny s brilianty. Právě tyto nádherné kameny jsou vsazeny do zlaté hlavy celého prstenu, a díky dokonalému brusu dokážou zaujmout na první pohled. Každá nevěsta se ráda pochlubí svým prstenem před svými kamarádkami.

 

Jste pozváni na svatbu? Nezapomeňte na dar.

Pokud na svatbě nejste zrovna v roli novomanželů, ale naopak v roli hostů, rozhodně byste neměli zapomenout na vhodný svatební dar. Někdo je v tomto ohledu kreativní, a jiný sází spíše na praktické věci, nebo peníze. A pokud chcete udělat dojem, potěšte novomanžele originálním a zajímavým svatebním darem, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Ideálně takovým, který má jistou souvislost s nimi samými, a který jim může svatební den dlouho připomínat.

Bujaré veselí až do rána

Pokud vše dobře dopadne a po svatebním obřadu proběhne slavnostní oběd, můžou se všichni uvolnit a užít si bujaré veselí až do rána. K tomu neodmyslitelně patří tanec a zpěv. Důležité je vybrat si správnou hudbu na svatbu. Své kouzlo má živá hudba. Většinou se nezavděčíte všem svatebním hostům, tak vybírejte hlavně podle svého vkusu. Důležité je, aby hudebníci svůj nástroj dobře ovládali a zvládali repertoár, který se vám líbí. 

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
30. 4. 2014

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků