Rodina

Svěřte děti šikovné veverce

Sbírání kytiček

Dostat dnes dítě do „normální“ státní školky je úkol hodný kouzelníka. Navíc vybrat si školku je prakticky nemožné, protože vašeho potomka vezmou pravděpodobně jen v místě vašeho bydliště. Jenže co když pracujete na druhém konci města?

Do klasické státní školky navíc dítě může nastoupit až ve třech letech – tedy v případě, že není škola plná. To vám pak potomka přijmou ještě později. Do té doby máte smůlu. Nemůžete nebo nechcete opustit na tři roky své zaměstnání? Nemáte po ruce babičku nebo tetu a služby chůvy jsou nad vaše finanční možnosti? Navíc chcete potomkovi dopřát společnost vrstevníků v menší skupince dětí, aby se trochu „otrkal“? Pak se poohlédněte po soukromé školce. Než mávnete rukou nad tím, že to není nic pro vás, zkuste si zjistit podrobnosti. Jeden tip pro vás máme – je to ŠIKOVNÁ VEVERKA – soukromá školička v centru Prahy .


Šikovná veverka vás překvapí na všech frontách. Pokud pracujete v centru Prahy, bude pro vás ideální už její umístění. Najdete ji totiž kousíček od Václavského náměstí, takže se sem dostanete pohodlně metrem nebo autem. Parkování řešit nemusíte, školka má své vlastní parkovací místo ve dvoře. Ve chvíli, kdy vejdete do vnitrobloku rušného centra města, ocitnete se rázem v oáze klidu. Ve druhém patře jednoho z domů pak najdete školičku, kterou si vaše dítě okamžitě oblíbí.


Osobní přístup

„Když jsem vezla svoji dcerku do Šikovné veverky poprvé, měla jsem trošku strach. Je přeci ještě maličká, před týdnem jí bylo teprve 20 měsíců! Jenže obavy ze mě rázem spadly hned při otevření vchodových dveří. Přivítala nás moc příjemná a usměvavá paní učitelka, kterou si naše Bella okamžitě oblíbila“, říká paní Lenka a dodává: „ Mile mě překvapil osobní přístup. Líbí se mi, že se tady zajímají i o to, co má vaše dítě rádo k jídlu nebo s čím si nejradši hraje“.


V ŠIKOVNÉ VEVERCE nebude vašim dětem chybět vůbec nic. Najdete tady velikou a prostornou hernu, místnost, kde se svačí a obědvá a pak také ložnici pro dětičky, které zůstávají až do odpoledne. Školka je zařízená pro menší počet dětí, takže si můžete být jisti skutečně osobním přístupem. Díky tomu není problém postarat se i o tak malé děti, jako jsou batolata ve věku od 18 měsíců, která ještě nosí plenky a neumí se sama najíst.

Školka, co se přizpůsobí vám

Na ŠIKOVNÉ VEVERCE oceníte také její flexibilitu, kterou klasické školky zajistit ani při nejlepší vůli prostě nemohou. Mnozí rodiče oceňují už to, že si mohou vybrat, kdy do školky dítě přivedou. Pokud vám stačí pouze jedno dopoledne v týdnu, není to žádný problém. Otevřeno je také o prázdninách. „Já jsem byla nadšená z možnosti nechat si dítě dovést na plavání poblíž školky. Ve středu odpoledne míváme porady a nikdy nevím, kdy přesně skončím. Tomáška mi teta dovede na plavecký kurz a předá mi ho oblečeného do plaveček“, říká paní Jana. V případě dlouhodobé docházky můžete využít i možnosti dalších nadstandardních služeb jako je například kontakt s logopedem, pravidelné návštěvy očního a zubního lékaře nebo zvýhodněné sazby za hlídání apod. Pro váš klid v duši vám v prvních týdnech budou chodit MMS, abyste se ujistili, že vašemu drobečkovi opravdu nic nechybí, je šťastný a spokojený.


Pokud vás náš tip zaujal, navštivte webové stránky školičky na adrese: www.sikovnaveverka.cz nebo se tam rovnou zajděte podívat. Rádi vám představí své prostory i individuální možnosti docházky – jen si předem zavolejte, tety mohou zrovna být s dětmi na hřišti nebo na výletě za poznáním.

Připravila: Zuzana
Foto: Šikovná veverka
6. 6. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků