Kosmetika

Svěží letní vůně pro ženy: inspirujte se našimi tipy

Sbírání kytiček

Léto je v plném proudu a vy už jste opálené a v dobré náladě. Podtrhněte svou letní krásu novou vůní. Inspirujte se našimi tipy.

Lancôme Idôle

Květinovo-chyprová vůně se základem pižma spojila unikátní ingredicence, esenci z růže Isparta, která byla vypěstována v Turecku výhradně pro značku Lancôme spolu s růži Centifolia, pěstovanou ve Francii. Ingredience pochází z udržitelných zdrojů a s tóny bergamotu, hrušky a jasmínu tvoří dokonalou harmonii, která symbolizuje čistou bílou stránku, na kterou každá žena může psát svůj vlastní příběh. V srdci vůně se snoubí výjimečné vlastnosti esence růže, absolut růže a růžové vody. Vůně je svěží, čistá a smyslná. Je místem, kde se setkává pohoda a klid.

Lancôme Oui, La Vie Est Belle

Život říká hlasité „ano“ svěžesti a šťavnaté dužině malinových akordů. Následuje obří kytice plná květin, kterým vévodí kosatec bledý, jehož přepychové aroma dává základ originální vůni. Velkoryse jej doplňují tři nejpůsobivější z květinových vůní používaných při výrobě parfémů. Arabský jasmín je symbolem lásky a vůni dodává rafinovanou svůdnost a neodolatelnost. Ylang ylang přináší smyslnou a lehce pikantní sluneční energii, kterou proměňuje v hřejivé a intenzivní tóny. Výtažek z květů damašské růže, vytvořený pro Lancôme z ručně sbíraných růží pěstovaných v Turecku, je absolutním bohatstvím, ztělesněním podstaty královny květin, která se vlévá do každého okvětního lístku.

Po výbušném „ano“ přichází na řadu originální alchymie: kosatec a pačule oslazené gurmánskými akordy. Nové esence vytvořené pro Lancôme posilují přirozené vlastnosti použitých surovin: Esence z pačule pocházející z Bali nabízí intenzivní dřevité tóny, zatímco koncentrovaná silice z kosatce bledého ztělesňuje jemnou eleganci. Ve výsledku je Oui, La Vie est Belle smyslnější, drahocennější a návykovější než kdykoli předtím.

Giorgio Armani Sì Passione Éclat De Parfum

Květinová růžová vůně, zachycuje zářivou náladu, která tuto vůni definuje svou průsvitnou, rubínově červenou barvou. Sì PASSIONE ÉCLAT DE PARFUM vykouzlí vášeň, která člověka inspiruje k tomu, aby nechal vyniknout své silné stránky a vydal se do světa s grácií a nezávislostí. S étosem, který říká “Sì to Passion” (ano vášni). Jiskřivé nóty vůně, od povznášejícího bergamotu po svěží, zářivý akord černého rybízu, které se oba snoubí se svěžími nótami růže. Tato zářivá vůně, patřící do květinové růžové rodiny, se skládá z mnoha ingrediencí, které se získávají odpovědným a udržitelným způsobem. Jsou jimi bergamot z italské Kalábrie, který vůni propůjčuje nezaměnitelný smysl pro zářivost. Dále damašská růže z turecké Isparty a infuze z prémiové bourbon vanilky z Madagaskaru. Udržitelné získávání těchto ingrediencí je symbolem úcty, který tento módní dům chová k přírodě.

Valentino Born in Roms Coral Fantasy

Ovocno-květinová vůně. Pomerančová esence, která ztělesňuje okamžik, kdy se obloha poprvé naplní korálovým světlem, probouzí smysly rozletem zářivé živosti. Energie akordu kiwi pozvedá šťavnaté pomerančové nóty barvou a zářivostí, svěží vysoké nóty symbolizují hravý potenciál světa, kdy se Řím noří do večerních hodin

Koncentrovaná superinfuze jasmínu velkokvětého, pocházejícího z Indie, se mísí s pižmovou a pudrovou květinovou esencí ambrette a vyvolává dojem žhavé záře oblohy. Květinové srdce převádí veškerou smyslnost a osobitost, kterou zlatá hodina začíná odhalovat. Zářivá a krémová stopa esence z texaského cedrového dřeva, jehož dřevitost se postupně zahaluje do sladké živočišné záře světlého pižma. Mocné a smyslné probuzení ilustruje sílu přírodních živlů.

Giorgio Armani My Way Floral

MY WAY FLORAL zachycuje vzrušující pocit z nového setkání, který způsobuje, že ti, kteří ho zažijí, rozkvetou. Povznášející nóty vůně MY WAY FLORAL se otevírají esencí zelené mandarinky, která pochází z udržitelných zdrojů v Itálii, a olejem petitgrain z Tuniska, který je svěží a zelený a dodává MY WAY FLORAL její podmanivou zář. Tyto nóty umocňuje pomerančový květ, jehož vůně vzniká modernizací tradičního extrakčního procesu „enfleurage“, při němž se květy egyptského pomerančového květu napouštějí esencí z hořkého pomeranče, čímž navozují bohatost, plnost a energii. Společně tyto nóty vytvářejí zářivé projasnění a vyzývají své nositelky, aby otevřely své obzory novým setkáním a zážitkům.

Srdce vůně MY WAY FLORAL umocňuje charakteristickou zářivost MY WAY dvojicí jemných bílých květů. Absolut ze srdce tuberózy, získávaný v Indii vytváří moderní, přirozenou a slunečnou nótu. Ta se spojuje s olejem neroli z Tuniska, který vykouzlí jemný, bohatý efekt. Základ vůně evokuje novou květinovou smyslnost, díky inovativnímu ko-extraktu z neroli a bourbon vanilky. Inovativním rafinovaným procesem dochází k destilaci oleje neroli z Tuniska s výtažkem z bourbon vanilky a vytváří tak novou, jedinečnou ingredienci. Její olfaktorický účinek spojuje svěžest neroli s bohatými, hřejivými aspekty vanilky a vytváří návykovou a zahalující nótu připomínající ibišek. Tento ko-extrakt doplňuje akord bílého pižma a odhaluje jemný, delikátní a pudrový efekt druhé kůže. Tyto nóty se snoubí s krémovou infuzí vanilky bourbon premium z Madagaskaru, která je pro značku Giorgio Armani udržitelně získávána z udržitelných zdrojů. Hřejivý základ vůně MY WAY FLORAL působí jako talisman, uklidňující dotek na jakékoli životní cestě a připomínka vzrušujícího pocitu z nového setkání.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Loreal Lux
Zdroj fotografií: Josef Soušek
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků