Hobby

Tarotový výklad na červen

Sbírání kytiček

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve 12. či spíše ve 13. století. Jako zbytek poplužního dvora se dochoval rozpadlý barokní ovčín, místo s tajuplnou, ale krásnou atmosférou, kde se chovaly ovce. Stádo jehňat nebo ovcí je symbolem věřících a mučedníků, proto mohl být takový ovčín symbol důvěry a duchovní práce a čistoty.

Beran – Páže pentaklů
Tento měsíc se držte raději při zemi. Může se vám nabídnout nějaká příležitost, na kterou byste měli mít čistou mysl a být dobře připraveni. Dívejte se kolem sebe a sledujte nabídky, které dostáváte. Přijímejte však jen ty solidní a dobře použitelné, abyste někomu nenalétly.

Býk – 21. Svět
Celý svět vám leží u nohou a vy můžete úplně všechno. Snažte se plně využít všeho, co se vám nabízí, nebraňte se ničemu. Staré uzavřete a vrhněte se do nového se stejnou chutí a optimismem.

Blíženci – 6 holí
Dobře si uvědomte své kvality a schopnosti a rozhlédněte se. Určitě se najde někdo, kdo je ocení. Nebojte se jít do bitvy, je jasné, že vyhrajete. Užijte si svou sílu a se svými ambicemi miřte hodně vysoko. Nemůže se vám stát nic jiného, než že k nim dojdete.

Rak – 5. Velekněz
Tento měsíc hledejte něco vyššího a snažte se číst mezi řádky. Na světě je mnoho míst a věcí, které stojí za podrobné prozkoumání, hledejte je a těšte se, co naleznete. Pusťte se trochu hlouběji než obvykle.

Lev – 9. Poustevník
Spěchej pomalu. Než se do něčeho svou typickou lví silou obujete, raději si promyslete, zda to opravdu chcete a zda následky chcete skutečně přijmout také. Vlastní názor a jeho hodnota je momentálně pro vás to nejdůležitější.

Panna – 9 holí
Tento měsíc se schoulejte do sebe a nikoho tam nepouštějte. Udělejte něco pro sebe, buďte tam, kde je to jen vaše. Dopřejte si trochu soukromí a moc neexpandujte, zkrátka potřebujete trochu klidu, tak si ho nikým nenechte narušit.

Váhy – 3 pentaklů
Tento měsíc je o pilné práci a učení. Ať už v zaměstnání nebo na zahradě, ať už ve škole, nebo nad knihou. Podílejte se na životě aktivně, učte se a vstřebávejte informace. Budou se později hodit.

Štír – 10 pohárů
Vše, co děláte, by mělo mít nějaký smysl a důvod. Neděláte to jen pro sebe. Máte kolem sebe lidi, kterým na vás záleží a rádi vám pomohou s problémy i radostmi. Uvědomte si jejich hodnotu a udělejte pro ně něco, na co už dlouho čekají. Opětovné spojení a navázání důvěry je tématem tohoto měsíce.

Střelec – Král mečů
Tento měsíc máte jazyk jako zbraň a není radno se s vámi přít. Využijte toho a udělejte pořádek tam, kde už dlouho měl být. Dopřejte si chvíli, kdy si vychutnáte svůj úspěch a svou schopnost všechno zvládnout a rozřešit.

Kozoroh – 5 mečů
Podvody vám nejdou a vy to víte. Intriky nejsou vaší silnou stránkou. Proto buďte čestní, uvědomte si, co vlastně doopravdy chcete, přestaňte se schovávat a vyjděte s pravdou ven. Mohlo by se stát, že vás vaše špatné svědomí dožene a vám to nebude právě příjemné. Buďte tedy rychlejší.

Vodnář – 4 holí
Blíží se prázdniny a také vy si můžete dopřát trochu sluníčka a oddechu. Ať pracují jiní, vy se snažte odpočinout si a vyčistit si hlavu. Buďte klidní, neřešte zásadní věci, důležité problémy odsuňte. Možná se i vyřeší samy.

Ryby – Rytíř pohárů
Tento měsíc buďte co nejvíce otevření a upřímní. Přijímejte život se vším, co vám nabízí, nesnažte se ho měnit. Láska je to nejdůležitější a vy ji máte živit a podporovat, aby ona mohla podporovat vás.

Chcete se naučit vykládat tarotové karty? Přihlašte se na prázdninový kurz tarotu. Kurzy vám mohou přinést hravou formou nejen poznání tarotu, ale především poznání sebe sama. Obsah kurzu se přizpůsobí vašim požadavkům. Více informací zde: http://www.tarot-plzen.cz/news/letni-tarotove-kurzy/. Navíc po celý červen platí speciální sleva 500 Kč na tento kurz!

Bydlíte daleko a také byste rádi pronikli do světa tarotu? Objednejte si korespondeční kurz výkladu. Obsahuje 10 lekcí, celkem cca 100 stránek plných cvičení, praktických návodů, úkolů, teorie, který vám dá vše potřebné ke studiu tarotu. Po každé lekci probíhá emailová konzultace domácích úkolů a vašich dotazů. Tempo záleží jen na vás. Pro čtenářky mezizenami.cz platí po celý červen sleva 1000 Kč. Více informací a ukázka zde: http://www.tarot-plzen.cz/news/korespondencni-kurz/

Autor: Anna Bechná, http://www.tarot-plzen.cz
Foto: Anna Bechná
1. 6. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků