Hobby

Tarotový výklad na měsíc duben

Sbírání kytiček

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají tarotové karty?

Kaplička sv. Barbory stojí u Chocenické lhoty. Ta byla patronkou horníků, slévačů, zvoníků a kovářů. Tato kaple byla postavena v 17. století, a její pramen nezamrzá ani v nejtužších mrazech. Jeho voda má prý léčivé účinky, navrací zrak lidem i zvířatům.

Tento měsíc máte velkou šanci potkat opravdu velký cit. Ať už ho najdete v partnerovi nebo manželce, v kamarádech nebo domácím mazlíčkovi, na tom nezáleží. Ale někde poblíž je mocný zdroj krásné energie, kterou můžete využít a která vám může otevřít srdce. Stačí se jen dívat.

Býk – Mág
Nyní můžete opravdu zazářit. Využijte všechny své schopnosti a dovednosti, a pokud je správně odprezentujete, můžete s nimi hodně vydělat. Ukažte všem, co ve vás vězí a sklidíte velký úspěch. Nebojte se být sami sebou!

Blíženci – 10 holí
Možná toho na vás bude tento měsíc trochu moc, možná se budete cítit zavaleni vším, co je kolem vás a nebudete to stíhat. Vždy v takové chvíli, kdy se budete cítit pod tlakem, se zastavte a počítejte do deseti. Možná zjistíte, že toho není tolik nebo najdete někoho, kdo vám s tím pomůže. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří.

Rak – Královna pohárů
Tento měsíc se snažte být trochu nad věcí. Přehnaná citlivost vám může ublížit víc, než si myslíte, byť je dobře míněná. Zůstaňte nohama na zemi, a snažte si věci tolik nepřipouštět, nebuďte vztahovační a přecitlivělí. Jste silnější, než si myslíte.

Lev – 6 holí
Tento měsíc to s vámi nebudou mít lidé okolo vás jednoduché. Váš přirozený temperament a síla osobnosti, vaše ego a královské chování tento měsíc vygraduje a přinese sice ovoce, ale může otrávit hodně lidí okolo vás, kteří vašich kvalit nedosahují. Berte na ně trochu ohledy.

Panna – Milenci
Začalo jaro, teplo a slunce přeje lásce a radosti, a vy se mu můžete otevřít a vnést ho do svého života. Zapomeňte na konvence a tradice, zapomeňte na normy a na to, co je správné a otevřete se životu, berte ho takový jaký je.

Váhy – Král holí
Tento měsíc by měla jít stranou vaše obvyklá nerozhodnost a rozpolcenost. Získáte novou sílu a odvahu, která vám může pomáhat a přinášet úspěchy a šance do budoucna. Využijte tuto energii a zařiďte si vše, co potřebujete, dokud tato síla působí.

Štír – 8 holí
Tento měsíc všechno nabere nový spád a rychlost. Věci se budou dít tak rychle, že se ani nestačíte dívat, jak to lítá. Nebraňte se tomu a využijte to. Dostanete novou sílu a chuť, následujte jí a můžete hodně získat.

Střelec – Císařovna
Tento měsíc se dívejte okolo sebe. Možná je někde blízko někdo, kdo potřebuje vaši pomoc, otevřenost a cit. Otevřete se mu a přinese to něco i vám. Máte dost sil na to, abyste podrželi nejen sebe, ale také mnoho lidí kolem vás.

Kozoroh – Eso pohárů
I od vás se tento měsíc čeká otevřenost a ochota pomoci. Můžete být cenným zdrojem pro ostatní a můžete tím pomoct i sobě. Vaše duše je bohatší a krásnější než si myslíte a blízko vás jsou lidé, kteří to ocení.

Vodnář – 4 pohárů
Tento měsíc vás možná nebudou věci bavit tak, jako obvykle. Jestli vám už něco delší dobu štve, nyní je na čase to říct. Nenechte se unášet černými myšlenkami a raději se těšte na to, co bude v budoucnu. Udělejte si úklid v hlavě a netrapte se věcmi, se kterými stejně nic neuděláte. Zaměřte se na ty, na něž moc máte.

Ryby – 10 pentaklů
Ve vašem okolí je mnoho věcí a lidí, kteří si zaslouží vaší pozornost a mohou vám velmi prospět. Možná ani nemusíte chodit tak daleko, jak se může zdát. Není důvod se trápit, můžete mít všechno, na co si pomyslíte. Jen se trochu snažit a nebýt na to sám.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně https://www.mezizenami.cz/poradna/kategorie-vyklad-karet 

Autor: Anna Bechná, www.tarot-plzen.cz
Foto: Anna Bechná
2. 4. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků