Hobby

Tarotový výklad na měsíc prosinec 2011

Sbírání kytiček

Blízko Kouřimi se nachází památné místo Lechův kámen. Je to rulová skalka ležící mimo areál starého kouřimského hradiště. Váže se k ní pověst o bratru praotce Čecha, který se ze Řípu vydal do Kouřimi, aby ji osídlil. Odtud pochází náš karetní výklad na prosinec 2011.

Beran – 10. Kolo života
Konec roku bude pro vás asi velmi důležitý. Máte možnost dokončit vše, co jste nestihli a tím pádem začít to, co je pro vás nové. Tento proces však nelze ani urychlit ani ovlivnit. Je potřeba jen postupovat podle daných pravidel a dojít až k cíli. Snažte se proto nic nepodcenit a brát tento měsíc velmi vážně.

Býk – Eso pentaklů
Tento měsíc se dívejte kolem sebe, mohla by tam být příležitost, která se vám v budoucnu může hodně vyplatit. I když je konec roku, a ten svádí ke zvolnění, pro vás je důležité využít každou možnost, která by vás mohla posunout dál.

Blíženci – 14. Mírnost
Oba blíženci, kteří se ve vás obvykle perou, by se měli s koncem roku a s blížícími se Vánocemi snažit především usmířit. Možná nebudou dosahovat velkých výsledků nebo nebudou zažívat velké věci, ale rovnováha, kterou tak zažijí, bude mnohem větší než ty velké věci, o které vám původně šlo. Buďte smířliví a tiší a pak uslyšíte správné zprávy.

Rak – 0. Blázen
Tento měsíc je všechno možné. Můžete začít všechno, co jste kdy chtěli, můžete se pustit do všeho, co vás napadne. Uvolněte se, radujte se, zkoušejte a neberte život tak vážně. Nadhled a otevřená mysl vás může posunout dál.

Lev – 2 pohárů
Tento měsíc se snažte nebýt sami. V práci, ve financích nebo v rodině se více obracejte na ostatní a pomáhejte jim nebo si nechte pomáhat od nich. Sdílená radost je dvojnásobná radost a vy si ji zasloužíte co nejvíce.

Panna – 3 pohárů
Všechno důležité už bylo uděláno, už víc nestihnete. Proto už se do toho nenuťte a tento měsíc zvolněte a snažte se si více užívat. Práci nechte na ostatních, nebo ať vám s tím alespoň pomůžou. Nemusíte všechno dělat sami, nemusí být všechno perfektní. Odpočiňte si a zkuste strávit Vánoce v klidu a bez stresu.

Váhy – Rytíř pohárů
Tento měsíc se zkuste co nejvíce otevřít. Můžete tak získat nové poznatky a otevřít své srdce novým a krásným zážitkům. Praktické věci nyní nejsou tak důležité jako vaše spokojené srdce, které může dávat dál.

Štír – Král mečů
Vše, co se vám během roku nepovedlo, je nyní možné napravit. Jen si to dobře rozmyslet. Máte mnoho síly a schopností, jen je správně nasměrovat a rozhodnout se, do čeho ji vložíte. S činy nemusíte spěchat, pokud se opravdu dobře rozhodnete, nemůžete se splést a udělat chybu.

Střelec – 3 holí
Vše, co můžeme udělat pro svou budoucnost, je to, že se zaměříme na přítomnost. Dělejte proto věci už teď tak, jako by měly být počátkem všeho, co se teprve stane. Snažte se, aby tyto počátky byly co nejplodnější. Myslete na svou budoucnost a dělejte pro ni něco už teď.

Kozoroh – 8 holí
Nemusíte mít všechno pod kontrolou. Tento měsíc vlastně ani nemůžete. Ať si vše naplánujete jakkoliv, stejně vám do toho něco vleze. Proto se nad tím zbytečně nerozčilujte a zkuste s tím víceméně počítat. Uvolněte se a dívejte se na nebe, možná vám něco napoví.

Vodnář – 9. Poustevník
Snažíte se být zábavní a uvolnění, snažíte se bavit lidi a vycházet jim vstříc. Tento měsíc ale buďte spíše ti, kdo jsou baveni a komu se vstříc vychází. Nebuďte z toho špatní a snažte se z toho něco vytěžit. Udělejte si čas pro sebe, uvědomte si, co chcete a po čem toužíte. Věnujte Vánoce rozjímání nad tím, zda ta cesta, po které jdete, je ta správná.

Ryby – 5 pohárů
Všechno zlé je pro něco dobré. Ať už vás v životě potkalo cokoliv, není nutné se v tom vrtat a neustále si to připomínat. Do hloubky jít umíte a ne vždy vám to dělá dobře. Proto se raději snažte zapomenout na to, co vás tížilo, odpoutat se od toho, nechat to už za sebou a s radostí a čistým štítem se vrhnout do nového roku.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně. Dotazů na paní Annu je spousta a my se na ně snažíme rychle odpovídat. Pokud na svoji odpověď urgentně spěcháte, můžete využít její tarotovou pohotovost. Hledejte na www.tarot-plzen.cz

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
7. 12. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků