Hobby

Tarotový výklad na září

Sbírání kytiček

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc září.

V Přední Kopanině u Prahy se nachází rotunda sv. Máří Magdaleny z 11. století, kterou údajně založila sv. Ludmila. Je to půvabné místo ukrývající zajímavou historii. Právě z ní pochází náš výklad na měsíc září.

Beran – 10 mečů
Tento měsíc máte velkou šanci uzavřít a ukončit všechno to, co vám dělá problémy a starosti. Všechna trápení a zlozvyky budete mít sílu poslat pryč a už se k nim nikdy nevracet. Udělejte si tedy velký úklid, ať máte prostor na nové věci.

Býk – 15. Ďábel
Tento měsíc se snažte být především sami sebou. Nenechte se zlákat, nepodlehněte svodům. Je to váš život a vy ho žijete. Proto se držet svých hodnot a předsevzetí a nenechte si je narušit.

Blíženci – 8. Spravedlnost
Tento měsíc by se mělo vše vrátit do své původní rovnováhy. Pokud vám něco přebývá a něco chybí, vyrovná se to a bude od každého kousek. Jestli to ale bude dobře, musíte posoudit už sami.

Rak – 2 pentaklů
Vaše vrozená citlivost a vnímavost se tento měsíc vyplatí. Nespěchejte a nechte si na všechno čas. Buďte klidně pomalí a pasivní, nerozhodujte nic ukvapeně. Tentokrát na to máte nárok.

Lev – Páže mečů
Rozum bude tento měsíc ta hlavní věc ve vašem životě. Buďte rozumní, zvažujte a přemýšlejte, než něco řeknete nebo uděláte. Buďte kritičtí a sebekritičtí, nenechte na nikom nit suchou, ale ani na sobě.

Panna – 20. Soud
Tento měsíc neberte na lehkou váhu. Mnoho věcí se může otočit a obrátit a je třeba, abyste byli ve střehu. Zlomí se důležité věci, a když na to budete připravení, můžete předejít mnohým neštěstím.

Váhy – 2 pohárů
Tento měsíc se snažte nebýt na všechno sami. Nechte si poradit a pomoct, buďte otevření vůči ostatním lidem a vnímejte i věci, které byste normálně snadno přehlédli. Může se vám to jen vyplatit.

Štír – Eso mečů
Nové nápady a myšlenky vám pomohou dostat se opět do života a začlenit se do společnosti. Nechte jim volný průchod a otevřeně sdělujte, co vás napadá. Tento měsíc je pro vás měsícem komunikace, proto toho využijte.

Střelec – 3 pentaklů
Máte před sebou ještě hodně úkolů a práce, tak se do ní vrhněte, aby na vás nečekala. Sílu a schopnosti máte, tak se jen odhodlat a vykročit vzhůru za dalšími povinnostmi. Dokončujte a pracujte na novém.

Kozoroh – 8 mečů
Možná se nebudete cítit ve své kůži, ale nakonec zjistíte, že za to může jen vaše přemýšlení a domýšlení, než vnější okolnosti. Oprostěte se od zbytečných myšlenek a raději zaměstnejte ruce.

Vodnář – Páže holí
Kolem sebe máte velké množství inspirace a nových podnětů. Stačí se jen dívat, po něčem sáhnout a využít to. Pak už všechno půjde samo.

Ryby – Eso pentaklů
Když se pořádně podíváte z pod hladiny, v níž obvykle přebýváte, uvidíte na povrchu mnoho důvodů, proč vylézt a být chvíli v reálu. Snažte se začít něco nového, podnikat nebo se učit. Vše by vám pak mělo jít dobře.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně. Dotazů na paní Annu je spousta a my se na ně snažíme rychle odpovídat. Pokud na svoji odpověď urgentně spěcháte, můžete využít její tarotovou pohotovost. Hledejte na http://www.tarot-plzen.cz

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
1. 9. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků