Děti

Telefonujte s Hello Kitty

Pokud máte doma holčičku nebo slečnu, jistě znáte fenomén současnosti – Hello Kitty. Kdo chce být trendy, měl by mít tuhle roztomilou kočičku minimálně na tričku, tašce nebo na hodinkách. A pokud chcete svojí princezně udělat opravdu velkou radost, dopřejte jí novinku – telefon Hello Kitty. Blíží se Vánoce – třeba bude právě tohle skvělý tip na dárek.

 Samsung Star Hello Kitty

Samsung Star Hello Kitty

Speciální edici mobilního telefonu Samsung Star Hello Kitty uvedla na trh společnost Samsung. Kromě trendy designu nabízí tenhle kousek i mnoho zajímavých funkcí, které vaše ratolest ocení. Vedle fotoaparátu jde například o službu

„Shazam „Find Music“. Díky této funkci vždy snadno zjistíte název skladby i interpreta právě přehrávané hudby ve vašem okolí. Stačí nahrát krátký úryvek skladby a telefon sám rozpozná, o jaké album i interpreta se jedná.

Samsung Star má i další zajímavé dotykové funkce. Díky „Gesture Lock“ je možné telefon odemknout a aktivovat menu napsáním písmene na displej. Ke každé nabídce je možné přiřadit písmeno abecedy a ta se pak rovnou objeví na displeji. Zvolíte-li si například písmeno „z“ pro složku „zprávy“, stačí vám napsat tento znak na displej a v okamžiku máte přístup do této složky. Na stejném principu pak funguje přístup do všech ostatních složek. Stane se z telefonu Samsung Star Hello Kitty lamač dívčích srdcí?

Orientační cena tohoto telefonu je 3 199 Kč.

Připravila. Zuzana
Foto: Samsung Electronics
27.9. 2010
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků