Kosmetika

The Brow Bar: Nejen pro vaše obočí

Máte problémy s úpravou svého obočí? Vyzkoušejte The Brow Bar.

V The Brow baru vám poskytne tu nejlepší dostupnou péči o vaše obočí odborně vyškolený personál. V příjemném, stylovém prostředí si můžete dát schůzku na kávu, sklenku šampaňského nebo Prosecca se svojí kamarádkou zdarma a zároveň si dopřát úpravu obočí dle nejnovějších trendů. Správně upravené obočí dá výraz celé vaší tváři. Tato úprava se tak stane zároveň příjemným zážitkem.

K ošetření používají pouze kvalitní produkty nově nabízené italské kosmetické značky KIKO Milano. Tyto a další produkty jiných značek si můžete také koupit k domácímu použití. Barvení obočí se provádí třemi druhy barev: Henna Spa, Refecto Cil, Thuya.

Všechen personál jsou zároveň vizážisté, kteří vám mohou pomoci “vyšetřit” vaši kosmetickou taštičku. Vybrat produkty, které se pro vás opravdu hodí. Na tuto službu si musíte vymezit 2 až 3 hodiny.

Dále nabízí Lifting řas. Jedná je se o přirozené zvetšení objemu vašich řas, zlepšení jejich tvaru a přidání barvy. Tato procedura trvá 1 hodinu. Vy při ní pohodlně odpočíváte v křesle a relaxujete. Výsledkem jsou krásně natočené, plné a tmavé řasy, které nepotřebují řasenku.

Novinky 2018 V The Brow Baru nabízejí službu expres líčení. Když potřebujete vypadat perfektně například na pohovoru, prvním rande nebo důležité schůzce, zastavte se tam na 15 minut

Vyzkoušet můžete denní a večerní líčení, které se hodí když jste pozvaná na důležitou party, jdete na otevření nové galerie nebo na oslavu narozenin kamarádky. K této službě si nově můžete nechat vytvořit slavnostní účes na ples nebo svatbu.

Nebo tam můžete začít svoji rozlučku se svobodou před vaším velkým svatebním dnem. Zařídí občerstvení, dostatek Prosecca a vykouzlí fantastický vzhled nejen budoucí nevěstě, ale i jejím kamarádkám. 

Jelikož rozlučka se svobodou trvá celou noc a musí být nezapomenutelná The Brow Bar je pro ní tím správným startem.

Více nainformací najdete na www.thebrowbar.cz

Zdroj: The Brow Bar


Diskuze: příspěvků