Kosmetika

Tip na sváteční líčení od Lindy Cantello: Nude look

Sbírání kytiček

Světoznámá vizážistka značky Giorgio Armani Linda Cantello vytvořila přirozené sváteční líčení. Modelkou jí byla Barbara Palvin.

Pleť

Make-up LUMINOUS SILK FOUNDATION odstín č. 5. Nejprve pumpičkou naneste dvě dávky make-upu na hřbet ruky. Pro sjednocení tónu pleti nanášejte make-up štětcem od středu obličeje a rozetřete směrem ke krku a linii vlasů.

Korektor LUMINOUS SILK CONCEALER odstín č. 5. Naneste dvě tečky pod každé oko a zapracujte je jemným poklepáním konečky prstů.

RTY Rtěnka LIP POWER odstín č. 109 „Intimate“. Naneste rtěnku pouze do středu rtů a rozetřete ji konečky prstů nebo štětečkem na rty směrem ke koutkům, abyste dosáhli požadovaného jemného tónu.

Oči

Tekuté oční stíny EYE TINT v odstínech č. 10 „Senso“ a č. 11 „Rose Ashes“. Naneste odstín č. 10 na celé oční víčko a rozetřete okraje konečky prstů nebo speciálním štětcem do ztracena. Stejným odstínem kopírujte linii spodních řas a malým štětečkem jej rozetřete směrem od oka ven, abyste získali kouřový efekt. Do vnitřních koutků očí naneste stín č. 11 a rozetřete jej tak, aby splynul se stínem č. 10. Řasenka MASCARA EYES TO KILL CLASSICO. Pro husté a výrazné řasy naneste řasenku ve více vrstvách.

Rty

Rtěnka LIP POWER odstín č. 109 „Intimate“. Naneste rtěnku pouze do středu rtů a rozetřete ji konečky prstů nebo štětečkem na rty směrem ke koutkům, abyste dosáhli požadovaného jemného tónu.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: ©Armani beauty
Zdroj fotografií: ©Armani beauty
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků