Kosmetika

Tip na sváteční líčení od Lindy Cantello: výrazný look

Světoznámá vizážistka značky Giorgio Armani Linda Cantello vytvořila výrazné sváteční líčení. Modelkou jí byla Barbara Palvin.

PLEŤ

Make-up LUMINOUS SILK FOUNDATION odstín č. 5. Nejprve pumpičkou naneste dvě dávky make-upu na hřbet ruky. Pro sjednocení tónu pleti nanášejte make-up štětcem od středu obličeje a rozetřete směrem ke krku a linii vlasů.

Korektor LUMINOUS SILK CONCEALER odstín č. 5. Naneste dvě tečky pod každé oko a zapracujte je jemným poklepáním konečky prstů.

RTY

Rtěnka LIP POWER odstín č. 400. Naneste rtěnku nejprve na spodní ret a poté se několikrát jemně dotkněte spodním rtem horního. Definujte vykrojení horního rtu pomocí špičky rtěnky a poté rtěnku veďte podél kontury rtů až ke koutkům, abyste vykreslili požadovaný tvar.

OČI

Tekuté oční stíny EYE TINT v odstínech č. 11 „Rose Ashes“ a č. 12 „Gold Ashes“. Odstín č. 11 – pomocí aplikátoru naneste jednu vrstvu na celé oční víčko a konečky prstů rozetřete okraje do ztracena. Pro ještě intenzivnější barvu naneste další vrstvu stínu. Do vnitřních koutků očí naneste špičkou aplikátoru odstín č. 12 a konečky prstů jej rozetřete, abyste dodali očím jas.

Řasenka MASCARA EYES TO KILL CLASSICO. Pro husté a výrazné řasy naneste řasenku ve více vrstvách.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: ©Armani beauty
Zdroj fotografií: ©Armani beauty
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků