Děti

Tipy na hračky prověřené staletími

Na trhu dnes objevíte spoustu nových moderních hraček. Možná si i vaše dítě nějakou vyhlédlo v televizní reklamě nebo ji vidělo u kamaráda.

Faktem zůstává, že dnešní hračky už nejsou takové jako ty někdejší. Nepodporují tolik představivost, kreativitu a fantazii, takže jestli chcete tyto dovednosti u svého potomka rozvíjet, pořiďte mu raději nějakou osvědčenou hračku. 

Ptáte se, co máme těmi osvědčenými hračkami na mysli?

Přece takové, s nimiž jste si ve svých dětských letech hráli už vy. Hračky, které jsou s námi již od minulého století. 

Realistické modely pro syny i tatínky 

Sháníte-li hračky pro kluky, budou skvělou volbou modely Bruder. Tato německá firma dělá radost dětem i tatínkům již od roku 1926. Vyrábí modely kamionů, traktorů, zemědělských a stavebních strojů, přičemž ty jsou tak propracované, že vypadají doslova jako živé. 

Hračky Bruder seženete v několika modelových řadách. Mini série je určená pro děti od čtyř let a RoadMax dětem od dvou let. Profi-sérii ocení starší děti. Každá hračka Bruder většinou něco umí – vysouvat požární žebřík, točit s domíchávačem či zdvihat palety. Děti se nudit rozhodně nebudou. 

Inteligentní magnetická stavebnice pro holky i kluky 

Od roku 1998 dělá radost dětem po celém světě stavebnice Geomag. Skládá se z tyček, kuliček a barevných panelů různých geometrických tvarů, z nichž se dají sestavit mnohé objekty. Děti si díky tomu vyzkouší fyziku v praxi, rozvíjí svou fantazii, tvořivost i zručnost. Geomag také nabízí několik modelových řad odstupňovaných podle věku. Série Baby je určená miminkům od 10 měsíců, Kids dětem od tří let a s Geomag Pro si hrají jak starší děti, tak dospělí. Nejmenší stavebnice mají jen 14 dílků, ty největší přes tisícovku. Velkou výhodou je, že se mezi sebou dají kombinovat, takže můžete koupit menší, a pokud bude mít úspěch, dokoupíte další sady. 

Podobných kvalitních hraček je k sehnání spousta. Navštivte dobré hračkářství nebo se podívejte na více zde a vyberte svým dětem hračku, která jim pomůže se rozvíjet.

KP
Foto: skluzavky.cz


Diskuze: příspěvků