Domácnost

Tipy na valentýnské dárky

Sbírání kytiček

Někoho více než drahé dary potěší překvapení s nápadem. Že vás stále nic nenapadá? Třeba si vyberete z naší nabídky, kterou jsme pro vás připravili s láskou!

Budoucnost skrytá v kameni

Věříte na sílu, kterou poskytují kameny? Pokud ano, a současně také toužíte po miminku, naznačte svému partnerovi, že by se vám letos líbil vskutku neobvyklý dárek – lingam, který podle hinduismu představuje plodivou sílu. Prý ho stačí nechat ležet třeba na nočním stolku, pod postelí, na poličce či kdekoliv jinde v ložnici. Lingamy prodávají obchody LePatio, cena v závislosti na velikosti se pohybuje od 190 do 1250 Kč.

Lingamy

 

Kytice, která neuschne

K tradičnímu pugétu voňavých růží nebo moderněji orchidejí přidejte ještě jednu menší květinku. Tahle svíčka o průměru 9 centimetrů má zajímavě tvarovaný dekor a slibuje dlouhou dobu hoření. Svíčku nazvanou Květy prodává zásilkový obchod Magnet3Pagen za 245 Kč.

Svíčka Květy

 

Milujeme staré songy

Právě pro vás, kteří se rádi s lehkou nostalgií vracíte ke starým písničkám, je určený přehrávač Hyundai RTCC 513 RIP RETRO. Díky němu si pak poslechnete nejen památeční gramofonové desky, ale i kazety a CD disky. Model mimo jiné nabízí technologii RIP, která umožňuje převod hudby z gramofonové desky, kazety, CD i rádia do formátu MP3 na flash disk – aniž byste museli mít počítač. Stylový gramofon prodává kasa.cz za 3 999 Kč.

Stylový gramofon

 

Namíchejte si vlastní čokoládu

Láska prochází i žaludkem a jednou z nejosvědčenějších sladkostí je čokoláda. Ovšem chcete-li být opravdu nápadití, nechte partnerovi (či naopak) namíchat něco extra. Vyberte si, zda bude čokoláda hořká, mléčná nebo bílá, pak zvolte některou či některé z mnoha desítek přísad, také obal a už se těšte na překvapivý dáreček. Netradiční sladkost stojí od 104 Kč výše, k dostání na e-shopu Chocoloco.cz.

Čokoláda

 

Sladké vzpomínky

Milé drobnosti se nemusí schovávat někde v šuplíku, jen je pěkně vystavte na poličce. Třeba té, která má tvar srdce. Kovová očka slibují snadné pověšení na zeď a barevné archy na pozadí poličky připevníte lepícími proužky (nemusíte, ale můžete je využít). Praktická a dekorativní polička se prodává za 599 Kč v obchodech Tchibo.

Dekorativní polička ve tvaru srdce

 

Text: Marcela
Foto: Tchibo (saténové povlečení je aktuálně v prodeji za 800 Kč) a archiv firem
10. 2. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků