Krása

Tipy pro účinnou péči o vlasy

Sbírání kytiček

Pořád píšeme o tom, že péče o vlasy dnes rozhodně není pouze o používání šamponů a pravidelném česání. Můžete toho pochopitelně udělat daleko více. I dnes přinášíme pár tipů.

Kvalitní vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby

Oblast vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb nikdy nenabízela tolik různých výrobků pro účinnou péči o vlasy, jako je tomu nyní. Zde je tedy několik tipů:

 

  1. Vyberte si správný šampon. Samozřejmě je nutné vybrat šampon, jenž bude zcela vyhovovat vašemu typu vlasů. Každopádně platí, že byste si vlasy neměla mít až příliš horkou vodou, neboť tak je připravujete o lesk a způsobujete si i třepení konečků.
  2. Pořiďte si produkty s ionizací. K poškození vlasů může dojít i při jejich sušení. Proto je ideální vlasy nejprve vysušit ručníkem a až poté použít fén. Pořiďte si výrobky s ionizací. Fény na vlasy, jakož i kulmy a kulmofény, případně žehličky na vlasy s ionizací udržují ve vlasech vodu, a tím jim ponechávají pružnost a lesk.
  3. Důležité je rovněž prostřihávání. Také profesionální kadeřnické nůžky si dnes lze koupit jednoduše domů. Chcete-li výrobek konkrétně na prostřihávání vlasů, sežeňte si tzv. efilační kadeřnické nůžky.
  4. Přípravky pro regeneraci a péči o vlasy. Máte-li vlasy již poškozené anebo chcete věnovat zvýšené úsilí prevenci, určitě si pořiďte speciální  přípravky pro péči o vlasy. Vybírat můžete z široké nabídky, tak vybírejte pečlivě. Hledáte-li obchod s dobrými cenami, vyzkoušejte např. e-shop Vlasy-kosmetika.cz.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
28. 4. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků