Kosmetika

Trendy líčení pro jaro a léto 2020

Každý rok přicházejí nové módní trendy, aby nás inspirovaly a umožnily nám obměňovat svůj vzhled v souladu s dobou.

Mnoho z nich se v různých obměnách opakuje a nejedná se o jeden výrazný trend, ale o více směrů. Můžeme si tak vybrat, co nás osloví a v čem se budeme dobře cítit. 

Letos na jaře je v kurzu přirozenost, svěžest, zářivost a šťavnatost. Inspirujte se našimi tipy, se kterými budete zaručeně in. 

Pleť 

Je rozjasněná a svěží, působí nahým dojmem. Může být mírně lesklá, což jí dodá jistou šťavnatost. Lehký make-up, který sjednotí barvu pleti, ale nevytvoří efekt masky je trefou do černého. Základní výbavou letošního jara by měl být i krémový rozjasňovač.

Tváře 

Jsou svěží, něžně růžové s leskem. Na své si přijdou milovnice perleti a také multilíčidel, protože jedním z přetrvávajících trendů je tvářenka, která se nanáší přes spánky až na oční víčka. Všechny svěží odstíny růžové nyní vítězí nad klasickými hnědými bronzery. Alespoň jedno růžové nebo broskvové třpytivé multilíčidlo zkrátka letos na jaře musíte mít.

Oční stíny

Mohou být třpytivé, v teplých odstínech růžové, béžové, zlaté nebo hnědooranžové. Extravagantní ženy mohou vyzkoušet akvarelové líčení v pestrých svěžích barvách, se kterým budou oči malým uměleckým dílem nebo dramatické geometrické tvary. 

Řasy 

Hrají prim a měly by být samozřejmě černé, husté, dlouhé a pro přirozený trend nemají působit uměle. Extravagantní akvarelové nebo geometrické líčení očí můžete podtrhnout klidně i přehnaně výraznými umělými řasami. 

Obočí 

Zůstává i nadále neztenčené, mělo by být přirozeně husté a výrazné. Konečná úprava může dokonce vypadat mírně rozcuchaně. Výzvou pro odvážné je vysoko vyčesané obočí, kde je zdůrazněn růst jednotlivých chloupků. Neutrální hnědý stín pro zvýraznění obočí, který lze využít i na oční víčka je dalším základním kouskem jarní výbavy.

Rty 

Letos jsou opravdu ultra svěží. Barev se samozřejmě vzdát nemusíme, jen budou jemnější než dřív. Je na čase vyměnit hutné matné rtěnky za rtěnky s vysokým leskem a jemným nádechem barvy, které rty opticky zvětší a navíc dokonale vyživí a hydratují.

Modelku v souladu s přirozeným jarním trendem nalíčila Marie Mandelíková dekorativní kosmetikou MM beauty & colours: kompaktní pudr nude, krémový rozjasňovač Champagne, oční stíny gold, antique, antracit, multilíčidla vanilka, čoko, broskev, hydratační tónovací rtěnka Natural Shine odstín coral. Trendy Paletka s použitými líčidly.

Paletka s použitými líčidly Foto: Ota Mandelík

Svou osobní paletku si díky skladebnému systému MM beauty & colours můžete poskládat na míru podle vlastního výběru na www.kmbeautypoint.cz

Autor: Marie Mandelíková, vizážistka MM beauty & colours

Foto: Ota Mandelík

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků