Krása

Trendy účesy aneb jak být na jaře šik!

Sbírání kytiček

Vlasové trendy mnohdy překvapí, jindy šokují a někdy si řeknete – to je prima, to bych chtěla! Představujeme vám několik novinkových účesů, které jsou sexy a nositelné zároveň!

Jedna z aktuálních účesových kolekcí se jmenuje Modern Style a v rámci ní se představuje několik směrů, například Hippi Glam a Rock Chik. Inspirovat se však můžete i kolekcí Street Style (mimo jiné trendem Sport-on, který vidíte na hlavní fotografii, či Pop-art).


Hippi Glam

Čas květinových dětí aneb připomínka 70. let 20. století, leč v moderním „kabátku“, to je trend Hippi Glam. Podstatné jsou smyslné barevné akcenty ve středně dlouhých nebo dlouhých vlasech, které zaujmou právě svým jemným provedením. Někdy více, jindy méně, v každém případě rozevláté účesy jaru sluší!

Hippi Glam


Rock Chik

Rock nikde nezestárne, pořád dokáže provokovat a stále baví. A v duchu tohoto motta se nesou i účesy z krátkých vlasů trendu Rock Chik. Tak trochu provokují, ale hlavně jsou krásně žensky přitažlivé, prostě sexy. Nepřehlédnete je díky použitým červeným tónům se záblesky mědi (oslnivého lesku dosáhnete použitím oleje ve spreji).

Rock Chik

 

Pop-art

Energie a zábava uměleckého směru pop-art přetavená do vlasové podoby? Když se chce, všechno jde, chce si to jen umět hrát. V hlavní roli se představuje neobvyklý střih a originální, takzvaně schovaný barevný efek. Ne vždy je nutné pracovat s permanentní barvou, zde se použila tónovací pěna.

Pop - art

 

Sport-on

Třetí trend, který vám představujeme, se inspiroval sportovní módou, v níž (pro někoho možná překvapivě) hraje roli i hedvábí, dále neoprenové látky a výrazné zipy. Tak, a teď si tohle všechno představte na hlavě. Prakticky se však řeší mikáda, jež získávají nový náboj: buď se v horní části takzvaně vrství, nebo naopak uhlazují. Na své si samozřejmě opět přijdou i barvy, ale ani tady to není žádná „divočina“.

Sport - on

 

Který účes se vám nejvíce líbí?
 

Připravila: Marcela
Foto: Essential Looks by Schwarzkopf Professional, Kolekce Street Style by Indola
12. 5. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků