Hobby

Upřímný horoskop: Co si které znamení zvěrokruhu nechce přiznat?

Sbírání kytiček

Charakteristiky jednotlivých znamení zvěrokruhu každý zná. Většinou se tam ale dočteme jen samé pozitivní věci a naše nejlepší vlastnosti. Co takhle se na to zkusit podívat z té druhé stránky a říct si také slabiny všech znamení?

Tak hurá na to. A nezapomeňte, že nic se v životě nemá brát příliš vážně. Ani horoskopy. Bavte se!

Tip: Kdybyste přeci jen měli zájem o pořádný horoskop, který neslouží především k pobavení, podívejte se na vestbazkaret.cz!

Berani

Mají pionýrského ducha a o lidech ve svém okolí uvažují jako o tupých ovcích. Jsou velmi netrpěliví a vyžívají se v ponižování ostatních. Nic je nepotěší tak, jako lidé naštvaní jejich vinou.


Býci

Jsou praktičtí a vytrvalí. A protože nikdo tyto vlastnosti příliš neocení, uplatňují je při práci. Pracují až nezdravě moc – možná proto, že si nedokáží najít žádnou zálibu.
 

Blíženci

Bývají velmi oblíbení. Třeba proto, že si příliš nevybírají, s kým skončí v peřinách. Strašně neradi dávají, ale za to rádi dostávají. Pro korunu by si nechali koleno vrtat. Doslova!
 

Raci

Jsou empatičtí a plni porozumění. Proto lezou svému okolí často na nervy. To, co je důležité, neustále odkládají na později. Jsou pomalí, ufňukaní a pořád potřebují přesvědčovat o svých kvalitách.


Lvi

Lvi si myslí, že jsou rození vůdci. A ostatní štvou svým egoismem. Lvi nesnesou upřímnou kritiku a jsou okázale namyšlení. Mají upřímnou radost, když se jim podaří někoho obalamutit.
 

Panny

Jsou logicky smýšlející pedantky, které nesnesou nepořádek. Jsou malicherné a málokdo je snese. Působí chladnokrevně.
 

Váhy

Jsou umělecky založené – to proto, že se neumí vypořádat s realitou. Nejsou ctižádostivé a málokdy udělají kariéru.
 

Štíři

Jsou nejméně spolehlivé znamení. Jsou prohnaní a dosáhnou všeho, co si zamanou – to proto, že jdou přes mrtvoly a morálka je pro ně cizí slovo. Bez mrknutí oka lžou úplně komukoliv.
 

Střelci

Jsou nadšení optimisti a vždy se spoléhají na štěstí. Mívají problémy s alkoholem.
 

Kozorozi

Jsou usedlí konzervativci, kteří nesnášejí riziko. Neustále nad něčím spekulují, ale málokdy to dotáhnou do konce. V davu si jich nevšimnete – málokdy v něčem vynikají.
 

Vodnáři

Jsou velmi vynalézaví a mívají pro sebe velké plány. Na cestě za úspěchem ale hodně lžou a neumí se poučit ze svých chyb, protože nebývají právě bystří.
 

Ryby

Mají až příliš bujnou fantazii. Myslí si, že je pořád někdo sleduje. Trpí komplexem méněcennosti, proto se pořád snaží demonstrovat svoji sílu. Ryby nemají vřelý vztah ke zvířatům.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
27. 5. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků