Hobby

Už máte kapesní kino?

Sbírání kytiček

Skrývá se v docela malém fotoaparátu a až poznáte, co umí, neodoláte. Zpestří rodinnou oslavu, firemní večírek i posezení s přáteli.

Při každé takové příležitosti chcete zachytit nespočet momentů, a tak je důležitý kvalitný pomocník – kompaktní fotoaparát, který zvládne fotit v rozdílných světelných podmínkách a nabízí chytré automatické režimy a funkce usnadňující fotografování. 

K takovým patří kompaktní fotoaparáty Nikon Coolpix. Mezi ostatními vynikají obdivuhodnou výkonností: jsou totiž vybaveny multifunkčním systémem Expeed, kterým se donedávna pyšnily jen profesionální zrcadlovky. Ať už hledáte nejnovější inovace, nebo praktický kompaktní fotoaparát pro zachycení důležitých životních okamžiků, rozhodně jej oceníte.

Nikon Coolpix S1100pj

A pokud se chcete s ostatními podělit o všechny zachycené okamžiky, ale nechcete čekat, až doma fotky roztřídíte a rozešlete, nebo dokonce vytisknete, pozvěte je na domácí kino! Se správným foťáčkem ho můžete vybalit hned. Vaše obrázky a videosekvence zachytí a navíc okamžitě promítne horká novinka na českém trhu: fotoaparát Nikon COOLPIX S1100pj.


Spolehlivý digitální kompakt s tradičně nejkvalitnější optikou je jediný model s vestavěným piko projektorem. Ten zapnete stiskem tlačítka, fotoaparát opřete o výklopný stojánek a zaměříte projektor na libovolnou rovnou plochu (až dva a půl metru vzdálenou). Obraz o velikosti 47 palců bude kvalitní i při nedostatečném zatemnění. 


Tlačítka na dálkovém ovladači vám umožní snímky posouvat, přibližovat zajímavé detaily a doplňovat různými efekty. Prezentaci můžete oživit animacemi a hudbou. Dotykový display vám navíc dovolí přidávat ke snímkům ručně psané poznámky i během projekce. A co je důležité: dobíjecí baterie udrží projektor hodinu v provozu.

 
Takové „kapesní kino“ vám zajistí spoustu zábavy, radosti a nevšedních zážitků s rodinou i přáteli! 
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Nikon
6. 10. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků