Rodina

Už víte, kde budete na Valentýna večeřet?

Sbírání kytiček

Valentýn se blíží a jak už to tak bývá, je dost možné, že vaše drahá polovička žádné překvapení nepřichystá.

Nesmíte se na něj zlobit, chlapi prostě na tyhle svátky moc nejsou. Pokud vám donese kytku nebo jiný dárek, můžete se radovat, ale program na večer raději naplánujte sama. 

Jste-li s přítelem krátce, bylo by pochopitelně docela nevhodné řešit Valentýna na vlastní pěst. V takovém případě to nechte na něm a uvidíte, třeba vás překvapí. Pokud spolu jste už pár let, můžete si dovolit připravit program na večer samostatně. 

Naplánujte si valentýnskou večeři v restauraci 

Jelikož Valentýn je jen jednou do roka, zapomeňte na vaření doma. Vydejte se někam do restaurace a nechte se obsluhovat. Je pravda, že doma byste sice měli větší soukromí, ale na to koneckonců určitě také dojde. 

Mnohé restaurace mají na 14. února nachystané speciální menu o několika chodech včetně sladkého dezertu a dobrého vína. Valentýnské menu Brno se však dá sehnat i jiné dny než přímo v úterý čtrnáctého. Pokud se vám oslava v týdnu nehodí, udělejte si ji už o víkendu. A to se vším všudy. 

Vyšší level: 

Nenápadně si o večeři řekněte Jestliže to se svým milým už trochu umíte, zkuste si o večeři nenápadně říct. Muži nemají rádi, když je ženy do něčeho nutí, proto postupujte velmi opatrně. Nesmí cítit žádný nátlak, prostě jen prohoďte, jak jste slyšela, že ve vaší oblíbené restauraci chystají speciální valentýnské menu, které byste si dala. A třeba mu to docvakne. Nebo taky ne. Každopádně s rezervací moc neváhejte. 

Rezervujte raději hned

Svatý Valentýn se blíží a volných míst je čím dál méně. Restaurace doporučují rezervovat si stůl předem, takže nejlépe ještě dnes. Nejrychleji to zvládnete přes rezervační systém Restu, kde snadno objevíte právě speciální valentýnská menu. Užijte si svátek zamilovaných a nezapomeňte, že láska prochází žaludkem!

KP
Foto: Freeimages

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků