Hobby

V novém roce krásnější a vzdělanější!

Sbírání kytiček

Depilace cukrovou pastou, medová masáž či stromečky z bonbonů – nejedná se o nabídku cukrárny, ale nabídku Studia Bořislavka – nově otevřeného vzdělávacího a relaxačního studia v Praze 6!

Depilace cukrovou pastou je tradiční depilační metoda pocházející z Orientu, kde je využívána již po tisíciletí. U nás je tato metoda stále oblíbenější, a to zejména pro svou šetrnost k pokožce, dlouhotrvající efekt a přírodní složení. Ve Studiu Bořislavka používáme cukrovou pastu hlavně díky vlastní osobní zkušenosti, dál předáváme jen to, s čím máme vlastní dobré zkušenosti.

Cukrovou pastou dochází k trhání celých chloupků i s kořínkem, a to díky tomu, že se chloupky trhají po směru růstu, čímž je zamezeno jejich přetrhávání těsně pod kůží, jako se tomu stává u depilace, kdy dochází k trhání chloupků proti směru růstu (např. u vosku). Díky tomuto postupu nedochází k tak častému zanícení a kůže zůstává delší dobu hladší. Cukrová pasta nepřilne během procedury ke kůži, ale k chloupkům, čímž je eliminováno riziko poranění kůže stržením svrchní vrstvy kůže (k čemuž může snadno dojít např. u vosku). Zároveň s sebou cukrová pasta bere i odumřelé buňky kůže, čímž působí podobně jako peeling a díky tomu je pak pokožka hebká a jemná. Po její aplikaci navíc chloupky dorůstají pomaleji a jsou slabší. „Sladká“ depilace je vhodná pro všechny části těla, ideální je i pro depilaci citlivých míst, např. obličeje, intimních partií i podpaží.
Je třeba říct, že se nejedná o metodu zcela bezbolestnou. Je třeba mít na mysli, že při ní dochází k vytrhávání chloupků i s kořínky, což se ve většině případů bez mírné bolesti neobejde. Hladká kůže bez chloupků po dobu i několika týdnů je odměnou za chvilkové nepříjemné pocity.

Ve Studiu Bořislavka pracujeme s cukrovou pastou vyrobenou v České republice z českých surovin – pouze cukru a vody, bez použití konzervačních látek, barviv a dalších nežádoucích přísad. Vzhledem ke svému složení nedráždí kůži a riziko alergií je velmi nízké. Díky tomuto složení je také velmi jednoduché odstranění zbytků pasty po depilaci z pokožky (či oblečení), a to omytím vodou.

Další „sladkou “ nabídkou je medová masáž, která v sobě propojuje prvky relaxace i detoxikace. Mezi blahodárné vlastnosti medu patří kromě jeho výživných a léčivých schopností i jeho detoxikační účinky. Medová masáž je ideální pro „oživení“ a povzbuzení organismu, je velmi vhodná při boji s tzv. civilizačními chorobami a významně prospívá imunitnímu systému. Tuto masáž je ve Studiu Bořislavka možno absolvovat samostatně nebo doplněnou o medový zábal pro intenzivnější působení. Zásadně používáme med přímo od českých včelařů.

V relaxační části Studia Bořislavka nabízíme i další „nesladké“ služby, jako je kosmetické ošetření všech typů pleti kvalitní bylinnou kosmetikou Hildegard Braukmann vyráběnou v Německu, dále masáže pro formování postavy i pro uvolnění, líčení pro různé příležitosti a další.

Sladkou nabídku máme i ve vzdělávací části Studia Bořislavka – v rámci výtvarných dílen si u nás můžete vyrobit Stromeček z bonbónů. A bude záležet jen na Vás, zda ho domu donesete celý. Ve výtvarných kurzech je možnost si vyrobit i „trvanlivější“ výrobky, které se u Vás doma nestanou cílem nájezdů mlsných jazýčků, jako např. hedvábnou lampu s výtvarnicí Hedvikou Kroupovou či mnoho dalších nádherných dekorací.

Stromečky z bonbónů - výtvarný kurz Studio Bořislavka

 

A co víc, Studio Bořislavka Vás v rámci vzdělávání kromě obvyklých kurzů, např. jazykových, obeznámí i s méně známými tématy, jako jsou například kurzy věnované maminkám – Zdravé přebalování a Bezplenková komunikační metoda.

A to není zdaleka vše, co Studio Bořislavka nabízí. V neposlední řadě myslíme i na Vaše děti, pro které máme připravené hravě pojaté cvičení s jógovými prvky, které napravuje důsledky dlouhého sezení ve školních lavicích a u počítačů, to vše pod vedením zkušené fyzioterapeutky. Pokud jsou děti spíše umělecky založené, tak se ve Studiu Bořislavka mohou věnovat dramatické nauce nebo se naučit hrát na hudební nástroj či sólově zpívat (Nikol Frančáková: Výuka hry na klavír & sólový zpěv – YouTube ).

Hedvábné lampy - výtvarný kurz Studio Bořislavka

 

 

Vzdělávací a relaxační Studio Bořislavka nabízí širokou škálu aktivit a služeb v oblasti vzdělávání, péče o pleť a péče o tělo. Všechny jsou připraveny pro klienty ke zpříjemnění a zpestření volného času. V našem studiu dbáme na profesionální přístup, příjemnou domácí atmosféru a spokojenost klientů. Přijďte si k nám zpestřit volný čas nebo si prostě jen odpočinout. Relaxovat ve Studiu Bořislavka můžete aktivně či pasivně, výběr je jen na Vás!

 

Za Studio Bořislavka se na Vás těší
Markéta & Ivana

Komerční prezentace
Foto: iStoc, studio Bořislavka
10. 1. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků