Rodina

Vánoční dárky pro muže, šéfy, rodiče

Sbírání kytiček

Vánoční atmosféra na nás dýchá z prosklených výloh, regálů v obchodech a to, že se Vánoce pomalu, ale jistě blíží, se odráží také v našich peněženkách. Nevíte si rady s výběrem dárku pro partnera, rodiče nebo šéfa? Přinášíme vám pár tipů, díky kterým můžete pojmout letošní Vánoce tak trochu jinak a humorněji.

Pro muže

 

Jako první se zaměříme na vánoční dárky pro muže, jejichž výběr je tradičně nejobtížnější. Vadí vám kuřácký zlozvyk vašeho miláčka? Obdarujte jej morbidním, ale ve své podstatě humorným dárkem – popelníčkem ve formě urny, se kterým ho chuť na ranní cigaretku určitě přejde. Ale zahrajme na trochu veselejší notu. Jestliže máte vedle sebe milovníka piva, obdarujte jej malou domácí pípou, nebo ideálním dárkovým balíčkem, který obsahuje celý metr oblíbeného zlatavého moku. Takový dárek můžete navíc doplnit celou řadou maličkostí – pivním půllitrem s osobním vzkazem nebo fotbalovou helmou, se kterou bude mít plechovku piva vždy po ruce.


Pro šéfy

Vybrat vhodný dárek pro svého nadřízené se pomalu rovná zápisu do knihy rekordů. Pokud je váš šéf zastáncem zeleného sportu (máme na mysli golf, samozřejmě), obdarujte jej třeba exkluzivními manžetovými knoflíčky ve tvaru golfových míčků. Skvělou službu udělají také stále velmi oblíbené dárkové koše, které jsou plné nejrůznějších vybraných delikates a světových specialit. Šéf si může ve volných chvílích pochutnat na výborných belgických pralinkách, exkluzivní kávě nebo vyhlášených francouzských paštikách.


Pro rodiče

Ani výběr dárku pro rodiče není jednoduchý. Pokud však letos plánujete opravdu originální dárky na Vánoce, obdarujte své nejbližší relaxační dárkovou sadou, těžítkem s fotografií vnoučat nebo skládacím piknikovým košem, který se hodí jak na rybářské výjezdy, tak na výlety po okolí. Chcete-li své nejbližší skutečně potěšit, nevybírejte dárky dle ceny, ale obdarujte je něčím opravdu od srdce.

 

Komerční prezentace
Foto: dobrydarek.cz
20. 11. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků