Hobby

Víte, co je touch & try?

Jak amatérští, tak profesionální fotografové budou novými možnostmi prodeje nadšení. A vyzkoušet to mohou již dnes.

Jedná se o zcela nový systém prodeje, který umožňuje zákazníkům vyzkoušet si fotoaparát ještě před koupí. Díky systému touch & try si můžete vzít každý fotoaparát do ruky a zkusit ho použít. Je to jednoduché. Ze stojánku si sami vezmete fotoaparát, který chcete vyzkoušet. Na nejbližší obrazovce se ihned objeví informace o fotoaparátu, který držíte v ruce. Můžete vyzkoušet, jak se drží, jak se ovládá, jestli má pochopitelné menu, zkrátka vše, co se obvykle dozvíte až doma poté, co si fotoaparát koupíte. Můžete porovnat několik fotoaparátů – jejich parametry pro srovnání se ihned objeví na obrazovce.
Tento systém najdete v největší fotoprodejně ve střední Evropě – v Centru FotoŠkoda.
„Přestože porovnat parametry fotoaparátů dnes můžete snadno na internetu, to, jak se vybrané modely používají a drží v ruce, tam zatím nezjistíte. Připravili jsme proto pro naše zákazníky nový showroom, kde si mohou doslova osahat více než dvě stovky fotoaparátů,“ říká Milan Škoda, majitel Centra FotoŠkoda. „Navštívil jsem snad všechny významné fotoobchody v celé Evropě a můžu zodpovědně říct, že ve střední Evropě jsme první a jediní a náš showroom je naprosto srovnatelný s vyhlášenými fotoprodejnami v New Yorku nebo Tokiu,“ dodává Milan Škoda.
 
Zákazníci mají v showroomu k dispozici více než dvě stovky fotoaparátů od více než 11 známých  výrobců. Vystaveny jsou i modely značky Ricoh, kterou zastupuje Centrum FotoŠkoda v České republice exkluzivně. Jde tak o jediné místo, kde si mohou nároční hobby fotografové tyto fotoaparáty skutečně vyzkoušet. Mimo fotoaparáty si mohou zájemci porovnat i profesionální monitory EIZO s běžnými monitory.
V novém showroomu ale nejste jen odkázáni na elektroniku, informace na obrazovce a vlastní dojmy. K dispozici je stále několik specialistů, kteří vám pomohou s výběrem a poskytnou další kvalifikované informace o všech vystavených fotoaparátech.
 
A to není vše. Pokud o nákupu nového aparátu neuvažujete, můžete si zde vybrat z široké nabídky příslušenství a potřeb nebo si nechat vyrobit kalendář a fotoknihy v různém provedení a formátu. Fotoknihy si můžete nechat vyrobit z digitálních i starých klasických fotografií. Fotokniha může mít měkkou, pevnou i knižní vazbu; fotografie mohou být matné, lesklé, rastrové nebo s metalízou. Svou fotoknihu si zákazník může navrhnout sám, nebo si může na pomoc přizvat zkušeného odborníka, který mu poradí.
Objednávat je možné i online přes webové stránky www.fotoskoda.cz.
 
Připravila: Šárka
Foto: Foto Škoda
9. 12. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků