Soutěže

Vyhrajte komplexní péči proti celulitidě

Trápí vás celulitida? Vyzkoušejte komplexní sadu CELUSTIN od firmy TOPVET, která útočí na projevy celulitidy komplexní péčí a originální recepturou přírodních produktů. Zahrnuje CELUSTIN masážní gel, masážní mléko a bylinný čaj.

Celustin

Celustin gel

Masážní gel CELUSTIN

S vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně, a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Tím se zvýší elasticita a rozpouštění drobných jizviček v podkoží. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky.
 

 

Celustin mléko

Celustin mléko

 Toho, kdo dává před gelem přednost konzistenci tělového mléka, uspokojí masážní tělové mléko CELUSTIN či CELUSTIN masážní olej.
 

Celustin čaj

Celustin čaj

Čajová směs CELUSTIN je doplněk stravy, jehož látky mají na organismus detoxikační účinek. Pomáhají vyplavovat z organismu nežádoucí látky, ovlivňují odvodnění organismu a odstraňování tuku, pomáhají při vylučování odbourávaných metabolitů z podkoží. Čaj pomáhá zlepšovat pružnost a jemnost pokožky.

Více informací o produktech firmy TOPVET získáte na www.topvet.cz, kde je možno výrobky výhodně zakoupit přes e-shop. Produkty nabízí i vybrané lékárny, prodejny zdravé výživy a kosmetické a masážní salóny. Navíc špičkové složení přírodních výrobků Celustin Vás jistě velmi mile překvapí příznivou cenou.

Připravte své tělo do plavek a ještě ušetřete! Tři z vás můžete vyhrát sadu CELUSTIN od firmy TOPVET úplně zdarma.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.topvet.cz

Soutěž probíhá od 25. března do 1. dubna 2012

Foto: iStock, TOPVET
25. 3. 2012

Výherci:
nestvůrinka
ostrowid
kristag
 


Diskuze: příspěvků