Soutěže

Vyhrajte kvalitní moravská vína z vinařství Josef Kořínek!

V čem tkví tajemství dobrého vína? Když kvalita každé lahve začíná již na vinici.

Ta nejlepší jakost bývá zároveň opřena o rodinnou tradici, ekologické pěstování a individuální péči o každou jednotlivou odrůdu vinné révy. Tím vším je známá i jihomoravská vinařská značka Josef Kořínek. K prvotřídní kvalitě vín tohoto pěstitele přispívají i další bonusy, například ruční sběr i selekce hroznů. Zaručují výběr těch nejlepších plodů pro výrobu vín, která si můžete stejně jako degustaci objednat na www.josef-korinek.cz

Vinařství Josefa Kořínka najdete na Znojemsku. Obhospodařuje 4 hektary vinohradů ve stáří od 11 do 24 let, což dává hroznům punc kvality a samotným vínům pak jedinečný charakter. Vinice jsou součástí Národního parku Podyjí, čímž je dána jasná záruka šetrného přístupu k přírodě i vinné révě během pěstování a tím pádem i ke zdraví spotřebitele. 

Značka Josef Kořínek navazuje v třetí generaci na rodinnou vinařskou tradici, vybrat a objednat si můžete z nabídky vín suchých i sladších. Všechna jsou vystavěna na filozofii kvality nikoli kvantity, jde o vína neuniformní, jedinečná a neopakovatelná.

Ochutnejte moravská vína Josefa Kořínka! 

Muškát moravský 2016 

Je polosuché, příjemně aromatické svěží mladé víno s chutí i vůní citrusů, především mandarinek a grepů, doplněné o minerální tóny s lehce kořenitým závěrem. Vínko se skvěle hodí k mořským plodům, asijským pokrmům či citrusovým dezertům. 

Druhým vínem výherního balíčku je polosuché Zweigeltrebe Rosé 2016. 

Mladé růžové víno na první dojem ohromí svou příjemnou avšak nevtíravou aromatikou malin, lesních jahod a smetany. V chuti je svěží a šťavnaté s příjemnou dochutí červeného lesního ovoce. Víno je ideální nejen jako aperitiv, ale perfektně doplní lehčí pokrmy – například variace smetanových sýrů s malinovým chutney.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.josef-korinek.cz.

Soutěžte s vinařstvím Josef Kořínek o 3 výherní balíčky! V každém jsou 2 lahve jedinečných vín této tradiční jihomoravské značky v ceně 300 korun. Vyhrává 62., 320. a 590. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 11. do 25. prosince 2016.

Foto: Vinařství Josef Kořínek


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Ve které jihomoravské obci najdete vinařství Josef Kořínek?
zvolili správnou odpověď
Hnanice
uživatelé
1. místo - vmich
2. místo - katka123456
3. místo - HANNAH1112


Diskuze: příspěvků