Soutěže

Vyhrajte Linola Lotion light pro suchou a citlivou pokožku!

Sbírání kytiček

Předpokladem zdravé pokožky je, že se rychle nevysušuje a není tak stále suchá.

Pravidelné promazávání kůže jejímu vysychání zabraňuje, což je zvlášť důležité u dětí, seniorů a atopiků, jejichž pokožka je tenčí, snáze ztrácí vodu i elasticitu a je náchylnější k poškození. U lidí trpících atopickým ekzémem je promazávání kůže dokonce základním pilířem léčby tohoto onemocnění. Soutěžte o novinku osvědčené značky Linola Lotion light pro pokožku celé rodiny! 

Hutná tělová mléka přinášejí v teplejším počasí spíše diskomfort. Na kůži totiž vytvářejí jakýsi zimník, takže jejich používání není ideální na jaře, natož v létě. Neprodyšný film na kůži zabraňuje odpařování vody a naopak způsobuje zvýšené pocení. Oproti tomu lehké tělové mléko Linola Lotion light se dobře vstřebává a díky látkám schopným vázat vodu přímo v kůži ji také hydratuje. Je prodyšné, pot může po promazání volně odcházet, nehrozí zapaření ani přehřátí.

Linola Lotion light

Lehké tělové mléko Linola Lotion light je určeno ke každodenní péči o suchou, citlivou a k ekzémům náchylnou pokožku. Pro miminka, děti i dospělé. Dodává pokožce vodu a lipidy a zanechává ji vláčnou a hebkou. Esenciální kyselina linolová zároveň podporuje regeneraci ochranné kožní bariéry. Tělové mléko se snadno roztírá, velmi rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný a lepivý film. Díky tomu je příjemné i za teplého počasí a vysoké vzdušné vlhkosti. Neobsahuje minerální oleje, konzervační látky ani silikony. K dostání v lékárnách.

Nápovědu hledejte v záložce Výrobky na www.linola.cz

Tři z vás můžete vyhrát lehké tělové mléko Linola Lotion light.

Soutěž probíhá od 6. do 20. května 2018.

Foto: Linola


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jak vysoký ochranný faktor má opalovací přípravek Linola Sun Lotion?
zvolili správnou odpověď
SPF 50
uživatelé
1. místo - ajik1
2. místo - okuli
3. místo - mimika

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků