Soutěže

Vyhrajte Photoderm Kid SPF 50+ od Biodermy

Slunce už nám naplno posílá pozdravy jara. Nezapomínejme, že je čas začít chránit pokožku našich dětí.

Slunce dokáže být velmi zrádné a dětská kůže je velmi zranitelná. Ke spálení pokožky může dojít poměrně rychle. Navíc genetická informace v buňkách může zůstat navždy poškozená.
 

 Photoderm KID balíček

Photoderm KID balíček

Je vědecky dokázáno, že každé spálení kůže v dětském věku zvyšuje pravděpodobnost rakovinového bujení v pozdějším období. Melanom je nádor kůže z pigmentových buněk. Už při tloušťce 1mm dokáže zakládat v těle metastázy a v této fázi je již většinou nevyléčitelný. Tento typ rakoviny kůže patří mezi nejhorší a nejzhoubnější. Výskyt melanomu v dětském věku je sice velmi malý, ale pokožka vystavovaná slunci bude mít větší sklon ke vzniku pigmentových mateřských znamének, která mohou být zdrojem vzniku rakoviny kůže v dospělosti.

 

Právě proto je důležité používat kvalitní prostředky s vysokým ochranným faktorem. Photoderm KID je sprej s maximální sluneční ochranou SPF 50+. Kromě ochranného faktoru 50+ obsahuje patentovaný komplex Buněčné BlO protekce, který chrání tu nejdůležitější část buněk – buněčné jádro. Obsažené látky přírodního původu jsou schopné rychle opravit případné poškození buněk. Je odolný vůči vodě, potu a slunci.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku naleznete na http://manitera.cz/deti-komplexni-pece/detska-kosmetika/bioderma-photoderm-kid-sprej-spf50-200-ml

Tři z vás máte nyní možnost vyhrát Balíček Photoderm KID sprej SPF 50+ s mlékem po opalování od Biodermy.

Soutěž probíhá od 2. do 8. května 2011.

Foto: Bioderma
2. 5. 2011

Výherci:

juli
kuratko123
dispecerka

 


Diskuze: příspěvků