Soutěže

Vyhrajte pomocníka pro jarní úklid od Pattex

Jaro je za dveřmi a s jarem přichází i jarní úklid. Vše by mělo být čisťounké a voňavé. Zejména podlaha je takovou naší největší vizitkou.

Dosáhnout čisté podlahy je ovšem náročné, a aby vypadala tak, jak si přejeme, je jí potřeba nejdříve zbavit špíny a prachu s použitím silného čističe. Aby podlaha vydržela déle čistá a leskla se, je vhodné ji také ošetřit výživnými látkami a na závěr použít leštěnku, která dodá krásu a rozzáří ji. To ovšem znamená, že stíráte plochu až třikrát. 

Díky Pattexu Čistič a Polish stačí setřít podlahu jen jednou. Unikátní receptura s vysokým obsahem speciálních ošetřujících látek prospívá podlaze v několika směrech. Velmi snadno čistí, odstraní usazené nečistoty a dokáže zregenerovat stopy po opotřebení. Prodlužuje životnost podlahy a chrání ji před dalším znečištěním. Zvyšuje její odolnost nejen vůči nečistotám, ale také vůči vodě a usnadňuje následnou údržbu. S novým Pattexem Čistič a Polish setřete pouze jednou a máte podlahu čistou a navíc ošetřenou a krásně naleštěnou. Pattex Čistič a Polish je určen k pravidelnému ošetřování laminátových podlah, dřevěných podlah, parket a korkových krytin. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.pattex.cz.

Tři z vás můžete vyhrát Pattex Čistič a Polish. Vyhrává 75., 280. a 489. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 5. do 19. března 2017.

Foto: Pattex


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jak je vhodné v případě běžného znečištění Pattex Čistič a Polish dávkovat?
zvolili správnou odpověď
2 uzávěry do 5 litrů vody
uživatelé
1. místo - bredomil
2. místo - Jaromila
3. místo - zdobina


Diskuze: příspěvků