Soutěže

Vyhrajte Reduxil duo pomocníka pro detoxikaci a kontrolu váhy

Blížící se léto je ideální příležitostí k tomu, abychom si začaly hlídat linii. Zaměřme se proto na zdravý životní styl a s pomocí vhodného doplňku stravy také na detoxikaci těla.

Štíhlá postava je snem každé ženy bez ohledu na věk. S vidinou letní procházky v dobře padnoucích upnutých šatech jsme tak ochotné držet prakticky jakoukoliv dietu bez ohledu na to, jestli tím svému tělu prospíváme. 

Celá řada diet je přitom pro tělo spíše škodlivá a pro správné a efektivní hubnutí z dlouhodobého hlediska nevhodná. Nárazové omezení příjmu kalorií ani vynechání určitých druhů potravin totiž k ideální postavě nevede. Redukce hmotnosti vyžaduje kompletní změnu životního stylu a přechod ke zdravějšímu způsobu života.

Nehladovět a zdravě se hýbat 

Místo krátkodobých diet slibujících rychlé výsledky bychom se měly zaměřit na svůj stávající jídelníček a přizpůsobit ho svému tělu a energetickému výdeji. Myslete přitom na to, že vaše strava by měla obsahovat dostatek bílkovin, vlákniny a sacharidů, které jsou jako zdroj energie nenahraditelné. A protože nejkrásnější tělo je to zdravé, měly bychom se starat i o to, aby se v něm nenacházely škodliviny. Pravidelně tedy provádějte očistu organismu. 

Samozřejmostí by měl být také pohyb. Není přitom nutné chodit každé dva dny do posilovny, službu svému tělu uděláme i půlhodinovou procházkou nebo méně náročnými aktivitami, jako je plavání nebo jóga. Pohyb by však měl být pravidelný a měly bychom ho chápat jako běžnou součást našeho života. 

Pomoci může i doplněk stravy 

Reduxil duo je potravinový doplněk, který obsahuje kombinaci ranních tobolek a večerních tablet se šesti přírodními rostlinnými látkami. Zatímco ve dne Reduxil duo aktivně podporuje detoxikaci, v noci přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Mezi látkami obsaženými v ranní tobolce se nachází mimo jiné extrakt ze zrn zelené kávy, výtažek z kopřivy dvoudomé, který přispívá k normální činnosti ledvin, nebo kofein. V noční tabletce se nachází extrakt ze slupek hroznů, jenž přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, a železo, které hraje podstatnou roli v normálním energetickém metabolismu. 

Reduxil

Více informací najdete na www.reduxil.cz.

Tři z vás můžete vyhrát Reduxil. Vyhrává 110., 315. a 528. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 28. května do 11. června 2017.


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik přírodních rostlinných látek obsahuje doplněk stravy Reduxil duo?
zvolili správnou odpověď
6
uživatelé
1. místo - Braveman
2. místo - slavka
3. místo -


Diskuze: příspěvků