Soutěže

Vyhrajte Sencor tyčový mixér SHB

Je tady léto. Ideální čas ke konzumaci dostatečného množství ovoce a zeleniny. Přemýšlíte, jak si ji upravit?

Co si připravit skvělé SMOOTHIE…ovoce a zeleninu koupíte rychle cestou do práce či domů. Už stačí jen ovoce a zeleninu omýt, oloupat – dle chuti a povahy ovoce a namixovat. Bojíte se, že vás bude zase bolet ruka od toho dlouhého mixování ? Nebojte se!

SENCOR nabízí nejužší tyčový mixér na světě SHB (30-38). Tento pomocník je celokovový, velmi výkonný a přes to hubený a akorát těžký. Takže i slabé ženské ruce mixování s ním zvládnou! SENCOR na motor tohoto nezbytného pomocníka dává 6ti letou záruku, takže jistě nekoupíte žádnou hračku na jednu sezónu! O to radostnější je, že tyčový mixér je vyráběn v 9ti pastelových odstínech, takže si můžete vybírat dle svého designu v kuchyni.

No a k barevnému fešákovi můžete dokoupit z pastelové řady další přístroje, jako je robot s bohatým příslušenstvím, kuchyňská váha, topinkovač či rychlovarná konvice.

A pokud si místo SMOOTHIE klidně dáte polévku či omáčku, nebo je připravujete pro svá miminka a batolata, pak věřte, že mixování kašiček a poléveček i omáček bude pro vás hračkou!

Tři z vás mohou vyhrát tyčový mixér sencor.

Soutěž probíhá od 7. do 21. srpna 2016.

Foto: Sencor
7. 8. 2016

Výherci:

radka5
Sirion
SylvaV


Diskuze: příspěvků