Kosmetika

Výrazné a snadné líčení: vyzkoušejte tekuté oční stíny

Sbírání kytiček

Tekuté oční stíny si zamilujete, pokud hledáte rychlé řešení, jak zvýraznit oči. Jsou více pigmentované a docílíte výraznějšího efektu.

Neopadávají a snadno se nanášejí. Pokud máte kvalitní výrobky, neslévají se v záhybu očí. Intenzitu stínů volíte způsobem nanášení. Můžete je rozmazat nebo nanést silnou vrstvu pro intenzivní efekt.

Lancôme Idôle Tint – Tekuté víceúčelové oční stíny

Víceúčelové tekuté oční stíny Lancôme Idôle Tint vydrží 16 hodin. Jsou voděodolné. Univerzální složení, které lze díky víceúčelovému aplikátoru použít na oči i tváře. K dispozici je 7 pigmentovaných, nádherně matných nebo zářivě duhových odstínů.

Světlé třpytivé stíny se hodí do vnitřního koutku oka, na celé víčko nebo na tváře jako rozjasňovač. Matné stíny poslouží do vnějšího koutku nebo na celé víčko či jako oční linka. Na tvářích působí jako přirozená tvářenka. Její intenzitu si zvolíte způsobem rozetření. Stíny se po nanesení snadno roztírají. Po chvilce zaschnou a už se nehnou.

Vyzkoušeli jsme třpytivý odstín Dezert sand, který můžete klidně použít jako stín na celé víčko nebo ho nanést do vnitřního koutku oka a doplnit tmavším matným stínem do vnějšího koutku. Skvěle funguje i jako rozjasňovač. Je velmi přirozený a pokud ho na víčkách nerozetřete, je i pěkně výrazný. Z matných odstínů jsme vyzkoušeli odstín Canyon clay. Pokud ho rozetřete, můžete ho nanést na celé oční víčko. Výborně vypadá jako tvářenka. Dá se použít jako tmavší stín do vnějšího koutku, pokud preferujete nude líčení. My máme raději do vnějšího koutku výraznější odstín.

Lancôme Idôle Tint – Tekuté víceúčelové oční stíny
Lancôme Idôle Tint – Tekuté víceúčelové oční stíny

NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots

Dokonale rozzářené oči. To je výsledek, který vám vykouzlí třpytivé tekuté oční stíny NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots. Jemňoučký shimmer v kombinaci s barvou vydrží na vašich očích celých 12 hodin. Po celou dobu zůstanou na místě a bez opadávání. Formule s vitamínem C, papájou a kofeinem. Měkký, netrhavý aplikátor pro jemné oční okolí. Odstíny inspirované ovocem podpoří vaši každodenní záři a dodají zdravou dávku rozjasňující barvy.

Vyzkoušeli jsme odstín Highkey lichee. Béžový, světlý a krásně zářivý. Dá se použít na celé oční víčko nebo k vnitřnímu koutku. Odstín Golden goji je zlatavobronzový. Opět velmi výrazný stín. Dá se použít na celé oční víčko nebo do vnitřního koutku. Doporučujeme neroztírat a využít intenzitu barev. Rychle zaschnou a krásně drží. Stačí jen řasenka a je to. Prodává notino.cz.

NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots
NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots

Připravila: Katka

Zdroj informací: Lancôme, Notino
Zdroj fotografií: Josef Soušek
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků