Děti

Vzpomínka na první školní den

Sbírání kytiček

Máte doma prvňáčka, který letos 1. září poprvé překročí práh školy? V každé rodině stojí tento sváteční den za zaznamenání. Maminky a tatínkové fotografují své ratolesti s první školní aktovkou už ráno před školou, ve školní lavici s prvními učebnicemi, se spolužáky a novými kamarády i odpoledne při rodinných oslavách. Co s fotkami z takového důležitého dne? Pořiďte si z nich knížku, ve které budete i po letech rádi listovat.

Vytvořit fotoknihu přitom není nijak časově ani finančně náročné (ceny za formát A4 s  pevnou vazbou začínají na 349 Kč). Potřebujete jen správný software a špetku tvořivého ducha. Program HF Designer najdete na stránkách www.happyfoto.cz, stáhnete si ho, nainstalujete a můžete začít.
 
Program se ovládá intuitivně, takže na většinu funkcí přijdete rychle bez toho, abyste museli číst manuál. Software disponuje funkcemi, pomocí kterých vytvoříte vše, co obsahuje běžná kniha zakoupená v jakémkoli knihkupectví. Hned na úvod vás program vyzve, abyste si zvolili formát knihy, následuje výběr fotografií a úprava obalu, na který si můžete napsat libovolný text. Potom přijde na řadu úprava jednotlivých stránek. Z nabídky si můžete vybrat nepřeberné množství různých pozadí, na než poukládáte fotografie v libovolné velikosti. Fotografie můžete různě rámovat do tvaru známky, obrazu, listu, srdce atd. Ke každé nezapomeňte přidat velký popisek, aby se váš výtvor stal poutavým a originálním. Až budete mít knihu v programu hotovou, jednoduše ji odešlete jedním kliknutím do fotolaboratoře společnosti Happy Foto. Asi za dva týdny vám přinese vaši knihu pošťák. Stačí mu jen zaplatit a je vaše…
 
Ceny fotoknih se pohybují od 179,- do 2599,- včetně DPH, záleží na zvoleném formátu, vazbě a počtu stránek.
Více informací získáte na stránkách www.happyfoto.cz.
 
Připravila: Zuzana

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků