Domácnost

Zapomeňte na nekonečný úklid, využijte volných dnů k prožití času s rodinou.

Sbírání kytiček

Úklid. Nic jiného se nedá tolik přirovnat k sysifovské práci, jako tato neoblíbená součást života většiny žen. Sotva jej dokončíte jednou, už abyste začínala znovu. Je to prostě začarovaný kruh, ze kterého není úniku. Prach, nádobí, rozházené hračky. Pořád znovu a znovu dokola, každý den.

A v létě je to ještě o to horší. Venku jsou vedra k zbláznění a pokud nepatříte ke šťastným majitelkám klimatizace, domov často připomíná spíše výheň. Komu by se v takových podmínkách chtělo kmitat a udržovat byt v takovém stavu, abyste nemusela panikařit ve chvíli, kdy zazvoní nečekaná návštěva?

Naštěstí existuje snadné řešení. Možná jste už o najmutí profesionálky, která se o tuto nepříjemnou činnost postará za vás, přemýšlela. A možná vás stejně jako mnoho dalších žen odradily domnělé předsudky okolí nebo obavy o soukromí, takže se raději do nekončícího koloběhu pouštíte znovu a znovu, místo toho, abyste svůj čas věnovala tomu, co vás skutečně baví a naplňuje.

Přitom dnes už se nemusíte spoléhat na uklízečky, které naleznete přes pochybné inzeráty, ani na na uklízecí společnosti, které na svých zaměstnancích rýžují jmění, z něhož paní na úklid na své výplatní pásce každý měsíc spatří pouze nepatrný zlomek. To všechno nedávno změnila Lidská síla.

Mladý start-up, který se specializuje na úklid, si zakládá nejen na skutečné profesionalitě svých dam, které procházejí zevrubným školením, kde se naučí nejefektivnějším způsobům úklidu, ale také na jejich finančním ohodnocení. Převážná většina peněz, které za úklid zaplatíte, jde nikoliv společnosti jak je zvykem, ale dámě samotné.

Úklid si můžete snadno objednat přes internet. V objednávkovém formuláři zadáte velikost svého bytu, a služby, o které máte zájem a pak už jen počkáte na vámi zvolený čas, ve který dáma dorazí a váš byt uklidí tak, že bude znovu vypadat jako ze škatulky. A vy konečně získáte čas na svou rodinu a zájmy.

 

Komerční prezentace
Foto: Lidská síla
29. 7. 2016

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků