Cestování

Ženy, v Egyptě vás budou obletovat, ale…

Sbírání kytiček

Chystáte se na dovolenou do Egypta bez svého partnera? Tento pobyt vám nepochybně pomůže pozdvihnout sebevědomí. Urostlí mladíci před vámi budou padat na kolena, vyznávat city na potkání. Mějte vždy na paměti, že ve státech ovládaných islámem se na milostné pletky nahlíží jinak.

V této části světa jsou intimnosti před svatbou tabu. Mladí Egypťané tak vidí v turistkách snadný prostředek uspokojení svého chtíče. S pravděpodobností blížící se jistotě tak počítejte s pozvánkami do bytu, lichotkami, flirtováním a sváděním.


Mnohým mužům v Egyptě nejde jen o milostné vzplanutí, ale i o peníze. Ekonomika této překrásné země dlouhodobě stagnuje, a mimo překrásná letoviska, jako je třeba Sharm El Sheikh, žijí lidé ve skutečné chudobě. Mnohým z nich tak připadá vidina lákavého sňatku v Evropě více než lákavá.


Nikdo vám samozřejmě nebrání svodům mladého Araba podlehnout. Nemálo českých žen se do svých prázdninových románků skutečně zamiluje. Jejich zkušenosti dobře popisují, nakolik se liší dlouhodobé soužití s muslimem od toho, jak malebně působí Egypt při dovolené. Ženy často musí tolerovat polygamii, poslušně plnit přání svého muže a i ve výchově dětí přichází o rozhodující slovo.


Jsou příliš dotěrní? Řekněte jim to.

Pokud to egyptští muži s lichocením přehání a vám to je nepříjemné, stačí jim to dát jasně najevo. Ukažte jim, že je vám jejich přízeň nepříjemná nebo je zkrátka ignorujte, osloví-li vás na ulici.


Nepříjemné pozornosti se vyhnete, pokud budete dodržovat lokální pravidla a doporučení své cestovní kanceláře. Mimo hotelové pláže se zbytečně neobnažujte. Neuškodí ani, když po ulici budete mít přes vlasy šátek. Zbytečně na muže nepomrkávejte, neflirtujte a neusmívejte se, v Egyptě se tohle bere vážně.
Chystáte-li se do Egypta, vezměte s sebou alespoň kamarádku, ideální je ale mít na dovolené i mužský doprovod. Ne, že by vám hrozilo nějaké reálné nebezpečí, ale samy uvidíte, že Egypťané na ženu v doprovodu muže nahlíží úplně jinak.

Komerční prezentace
Foto: SXC
27. 6. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků