Sport

Zimní vychytávky

Sbírání kytiček

Při zimních sportovních aktivitách je dnes pro většinu z nás neodmyslitelnou součástí oblečení funkční prádlo.

Funkční prádlo se používá jako první vrstva oblečení přímo na tělo. Jeho úkolem je odvádět pot od pokožky a udržovat u těla optimální množství tepla – v zimě hřát a v létě chladit.
 
 Craft Concept Piece

Craft Concept Piece

 Novinkou zimní kolekce funkčního prádla je model CRAFT CONCEPT PIECE s 3D WIND technologií z řady Craft Zero Extreme. Nejnovější typ prádla kombinuje materiál Zero Extreme a Mesh Superlight a zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi bodymappingem a ergonomií. V místech bodymapping zón (oblast lopatek a podpaží) je použit Mesh Superlight, který vytváří na zádech pomyslná křídla. Ta zajišťují perfektní funkčnost, maximální odvod potu a dostatečnou volnost pohybu při těch nejvyšších intenzitách zátěže. Součástí materiálu je technologie SilverPlus (ionty stříbra zabudované do vlákna) s aktivní ochranou proti mikroorganismům a lidskému pachu. Novinku najdou příznivci značky v dámském i pánském provedení.

 
 z kolekce Craft Warm

z kolekce Craft Warm

 Do nepříznivých klimatických podmínek (vítr, zima, chlad) je ideální prádlo CRAFT WARM s novým, příjemnějším typem pleteniny a novým efektivnějším bodymappingem. Dámská kolekce funkčního prádla působí jemným, nenápadným dojmem a to díky lehkým pastelovým odstínům růžové a světle modré a decentním potiskům.

 
Připravila: Šárka
Foto: Vavrys/Craft
19. 1. 2011
 
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků