Kosmetika

Zkuste bronzer pro zimní opálení

Sbírání kytiček

Mít krásně opálenou pleť po celý rok je přáním všech, kdo si potrpí na to vypadat hezky a přitažlivě. Na pravidelné návštěvy solária většina lidí nemá čas ani peníze.

Není ale nutno klesat na mysli. YVY® PURE BRONZER přináší na trh nový výrobek, samoopalovací sprej, který je možno aplikovat pokaždé, když to potřebujete a když máte čas. Navíc vám oproti soláriu ušetří značnou sumu peněz. Je to praktický malý přístroj, snadno uskladnitelný v kabelce, jehož přednosti daleko převažují negativní dopady solárního záření. Samoopalovací sprej vaší pleti neškodí, naopak, pomáhá jí udržovat rovnováhu a zdraví. 

YVY® PURE BRONZER

Po častých návštěvách solária může začít vaše pleť stárnout – kůže je sice krásně hnědá, ale objevují se vrásky a pleť je nezdravě suchá. Osvěžující sprej na obličej z řady YVY® PURE BRONZER vám dodá nejen krásný nádech bronzu, ale pleť zároveň osvěží a hydratuje. Díky tomu budete vypadat mladší a zdravější. Pravidelná hydratace pleti patří k základním návykům spolu s čištěním pleti. K tomuto účelu existuje řada kosmetických přípravků – masti, krémy, různé micelární vody. YVY® PURE BRONZER doplňuje tuto nabídku o sprej: snadno se aplikuje a rychle působí. Určitě si velmi rychle zvyknete, že jej máte po ruce pokaždé, kdy to potřebujete. Můžete se na něj spolehnout i třeba na dovolené, daleko od civilizace, a dopřát své pleti očistu a dávku zdraví každý den. 

Ačkoli to vypadá, že produkt YVY® PURE BRONZER je doménou pouze pro ženy, není tomu tak. Bronzer je s vhodnou náplní samozřejmě určen i pro muže. Partneři se tak mohou navzájem obdařit kvalitním moderním dárkem. A určitě neprohloupíte, když ho vyzkoušíte. 

YVY® PURE BRONZER lze zakoupit na eshopu „YVYCOM.COM [íví]“.

KP
Foto: YVY

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků