Sport

Zkuste něco docela nového

Pokud patříte k těm, co nerady lenoší a vítají jakékoli novinky a nová cvičení, pak pro vás máme tip na jedinečného pomocníka. Aktuálním hitem mezi cvičebními pomůckami pro zdraví, fitness a rehabilitaci je Fitness-Berry.

Není to ani míč, ani bedna, spíš vypadá jako pohodlná houpačka… A je skutečně jedinečná. Díky svému ideálnímu tvaru Fitness-Berry umožňuje maximální procvičení celého těla s využitím prvků gymnastiky a aerobiku, je ideální pro rozhýbání ztuhlých svalů, posilování břicha či pánevního dna, procvičení páteřní oblasti, zádového a šíjového svalstva, koordinace pohybů a rovnováhy nebo nácvik správného sezení… Podle typu cviků můžete posilovat a procvičovat jednotlivé části těla nebo jej využít pro rehabilitaci

 Je to také výborná pomůcka při populárním cvičení pilates, ale skvěle si na něm zacvičíte i spolu s dětmi. Jeho velkou výhodou je, že oproti běžnému gymnastickému míči nabízí větší stabilitu, což usnadňuje provádění jednotlivých cviků a také správné držení těla při cvičení.


Je vyroben z polyuretanové směsi, která výborně snáší tlak a opakované smršťování. Obal tvoří umělá kůže s protiskluzovými vlastnostmi a vysokou odolností proti oděru, v případě nutnosti je tak jednoduché obal sejmout a vyprat či vyměnit.


Pro letní dovolenou u vody či cvičení v bazénu je určena speciální verze Fitness-Berry s voděodolným materiálem, který vnitřek chrání proti promáčení. A co víc, k dispozici v široká barevná škála obalů, a tak si můžete zvolit provedení ve své oblíbené barvě. K nejoblíbenějším patří modrá, vínově červená, žlutá a černá.


Připravila: Zuzana
Foto: archiv firmy A care s.r.o.

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků