Soutěže

Zmizík na vrásky: Vyhrajte multifunkční esenci plnou peptidů

Sbírání kytiček

Zajímáte se o novinky z beauty světa, a tak vám neunikl fakt, že posledních pár let zažívá neuvěřitelný boom v Čechách korejská kosmetika? Není divu, že jsou její produkty tolik populární. Obsahují totiž jedinečné složky, které dokážou s pletí hotové zázraky.

Skvělou novinkou, kterou vám nyní chceme představit a jedna z vás ji právě teď může vyhrát, je luxusní peptidová esence k všestrannému využití v každodenní skincare. Medi-Peel Peptide 9 Volume Essence vaši pleť efektivně zhydratuje, zpevní a navrátí jí ztracenou pružnost. Jaké další skvělé benefity dopřeje tato úchvatná esence vaší pleti a vyplatí se proto o ni soutěžit?

Peptide 9 Volume All In One Essence – komplexní peptidová esence

Poskytne vaší pleti šetrnou, přitom velmi intenzivní péči. Díky svému anti-aging složení výrazně podpoří celkové omlazení pleti. Postará se o optimální rovnováhu v hydrataci pleti tím, že zabrání odpařování vlhkosti, a naopak ji uzamkne do pokožky. Vyrovná tón i barvu pleti, dodá jí zářivou energii. Přispěje k odstranění pigmentových skvrn.

Hlavní výhodou pravidelného používání tohoto multifunkčního produktu však nepochybně zůstává její omlazující efekt v čele s posílením pevnosti pleti a jejím výraznějším vypnutím. Esence zároveň působí proti tvorbě nových vrásek a samozřejmě pomáhá vyhladit i ty, které se již na tváři objevily.

Jak esenci používat

Nejprve očistěte a tonizujte svou pleť. Následně na obličej rozetřete přiměřené množství esence. Počkejte, až esence vytvoří pěnové bublinky. Nakonec esenci jemně vklepávejte do pokožky. Pomůžete jí tím proniknout do hlubších vrstev pleti.

Správnou odpověď najdete na e-shopu www.koreankosmetika.cz.

Jedna z vás může vyhrát Peptide 9 Volume All In One Essence.

Soutěž probíhá od 31. března do 14. dubna 2024.

Zdroj informací: Koreankosmetika.cz
Zdroj fotografií: Koreankosmetika


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků