Děti

Zvířátka za nákup v Albertu: postavte si svou vlastní zoo

Sbírání kytiček

Mají vaše děti rády zvířátka? Pak je určitě potěší nová kampaň v Albertu s názvem „Postav si svou zoo“, která startuje ve středu 19. února a potrvá až do 25. března 2014. Do projektu se zapojilo 15 českých zoo z Unie českých a slovenských zoologických zahrad.

Každý, kdo v období od 19. února do 25. března nakoupí v supermarketu nebo hypermarketu Albert, získá za každých utracených 200 Kč nebo při koupi partnerského produktu jednu z 32 zvířecích miniatur. Výběr zvířat nebyl náhodný. Každá zoologická zahrada nominovala své zástupce.

Děti si budou moci postavit svou vlastní zoo. Navíc se dozví spoustu zajímavostí o tom, jak žijí a co mají ráda zvířata v českých zoologických zahradách.

Těší nás, že se nám letos podařilo navázat spolupráci s 15 zoologickými zahradami v České republice. Díky tomu můžeme v naší kampani představit širokou škálu zvířat žijících v různých koutech světa. Pro děti a jejich rodiče jsme připravili nejen možnost sbírat zvířecí miniatury, ale také sešit s informacemi o každém zvířeti. Vše je navíc doplněno boxem se dvěma stolními hrami,“ uvádí Zlata Ulrichová, marketingová ředitelka společnosti Ahold Czech Republic.

Staňte se ředitelem zoo

Kromě 32 zvířat, která bude možné sbírat při nákupech v hypermarketech a supermarketech Albert, bude k zakoupení také stolní desková hra „Postav si svou zoo“ s oboustranným hracím plánem pro malé i větší děti. Hra obsahuje několik pavilonů, do kterých si děti budou moci rozestavit figurky zvířat. Pavilony jsou navrženy tak, aby odpovídaly skutečnému domovu daných zvířat.

Zákazníci si také pro zpestření hry budou moci zakoupit sešit „Ředitelem zoo“, který vznikl s přispěním všech zoologických zahrad a pracovníků Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Každé zvíře zde má svůj profil s fotografií, jménem a spoustou zajímavostí přímo od svých chovatelů. Malí ředitelé v něm najdou řadu zajímavých informací o tom, kde tato zvířata žijí, co mají ráda, co všechno umí nebo co jim chutná, ale také co všechno musí ředitel zoologické zahrady zvládnout.

Společnost Ahold vítěze v každé zoologické zahradě adoptuje a po dobu jednoho roku bude přispívat na jeho péči. Celkem tak bude podpořeno 15 zvířat v celé České republice.

Pražská zoo vybrala čtyři zástupce:

  • Stříbrohřbetý samec Richard, vzorný otec a respektovaný vůdce gorilí skupiny.
  • Roztomilá Sita, vůbec první slůně narozené v Zoo Praha.
  • Lachtan Meloun, potomek slavného Gastona a miláček davů.
  • Hrdý převalák Len, zástupce chovu představujícího rodinné stříbro pražské zoo.

 

Jste zvědaví, jaké zástupce vybraly ostatní ZOO?

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků