Domácnost

Zvládněte vánoční úklid rychle, efektivně a bez námahy s novou generací nano čistících prostředků a ochran Alori.

Sbírání kytiček

Období vánočních úklidů je tady. Dejte sbohem dlouhému a namáhavému úklidu.

Díky nové generaci nano čisticích prostředků značky Alori. Jsou netoxické, bezpečné pro lidi, domácí mazlíčky, a především dokonale funkční a účinné. „Jsme přesvědčení, že moderní technologie jsou tu od toho, aby nám ulehčily život, ale nesmí nás přitom ohrožovat. Proto jsme se rozhodli využít při vývoji našich produktů nanotechnologii. Ta nám umožňuje skloubit vysokou účinnost prostředků s minimálním rizikem při jejich používání. Uvědomujeme si, co používání nebezpečných látek v globálním měřítku způsobuje a nechceme se na tom podílet.“, říká majitelka Alice Malík Pilatíkova. 

Od klasických čisticích prostředků, které koupíte v drogerii se liší především tím, že jsou nano. „To znamená že v obsahu našich produktů najdete nano částice. Ty jsou tak malé, že proniknou nečistotami a dostanou se do všech nerovností v povrchu. Tam rozpouští usazeniny a nečistoty, které vytahují na povrch, kde je snadno setřete“ vysvětluje majitelka. Proto jsou až o 80 % účinnější než běžné čističe. Spotřeba je naopak nižší, takže vám lahev vydrží mnohem déle. Právě díky své účinnosti vám při úklid ušetří čas i namáhavé drhnutí. Použití je velmi jednoduché. Stačí nastříkat, nechat působit a rozpuštěné nečistoty lehce setřít. Hotovo. 

Nano ochrany po nanesení vyplní veškeré nerovnosti v povrchu. Vznikne tak dokonale rovná plocha, na které je pak pro špínu, mastnotu či vodní kámen téměř nemožné se udržet. Údržba je pak méně častá a velmi jednoduchá. Stačí jen voda a utěrka z mikrovlákna. 

Značka Alori si zakládá na bezpečnosti. Žádný z prostředků neobsahuje toxické látky, jako jsou karcinogeny, parabeny nebo chlór. Všechny prostředky jsou také 100 % biologicky odbouratelné. Nenajdete v nich ani žádná umělá barviva a syntetické vůně, což jsou ve většině případů karcinogenní látky. „Nechceme prodávat prostředky plné nebezpečných látek, které se po úklidu vypařují do vzduchu, který dýcháte. Naše výrobky musí perfektně fungovat, ale zároveň být netoxické, bezpečné pro lidi, zvířata, rostliny, být biologicky odbouratelné a nepoškozovat planetu. Pokud toto nedokážeme zajistit, výrobek nevznikne.“ přibližuje majitelka. 

Bezpečnosti je podřízen i design výrobků, který je jednoduchý, čistý a přehledný. Cílem je, aby obal nebyl přehnaně barevný a nelákal malé děti si s lahví hrát. 

Všechny produkty si můžete nakoupit pohodlně on-line prostřednictvím e-shopu. Samozřejmostí je kompletní klientský servis. „Zákazníci se na nás mohou obrátit o radu prostřednictvím našeho chatu v e-shopu, nebo nám zavolat, napsat. Snažíme se také o to, aby produkty, které si u nás klienti objednají, jim byly doručeny co nejdříve, proto zásilky odesíláme ještě téhož dne, či nejpozději den druhý,“ dodává majitelka. Pokud se stane, že klient není s produktem spokojen, může jej na náklady Alori vrátit. „Pokud se z jakéhokoli důvodu stane, že prostředek zákazníkovi nevyhovuje, může jej do třiceti dnů vrátit, a to i tehdy, pokud jej již použil. Stačí nás kontaktovat a my k zákazníkovi pošleme kurýra, který výrobek převezme. Chceme dát lidem opravdu maximální záruky a servis,“ doplňuje. 

Alori řada obsahuje prostředky pro celou domácnost. Pře Vánoci nejvíce oceníte čistič oken, který se používá bez vody. Mytí oken je tak velmi rychlé a díky obsahu vosků vytváří na skel efekt „tekutých stěračů“. Okna se tak mnohem méně špiní. Nebo vyzkoušejte přímo vánoční balíček, který obsahuje vše potřebné pro dokonalý úklid celé domácnosti. Jeho cena je navíc mnohem výhodnější, než kdybyste jednotlivé prostředky kupovali zvlášť. 

Alori vánoční balíček

Autor: Alice Malík Pilatíková

Foto: Alori

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků