Soutěže

Alpa Francovka letos slaví 110 let

Sbírání kytiček

A je stále plná síly a zdraví. Receptura s využitím 14 léčivých bylin si díky univerzálnímu použití  okamžitě získala své příznivce.

„Pomůže, kde může“- je to právě univerzální použití spolu s vysokým účinkem, proč se Francovka těší tak velké oblibě a zná ji každý Čech.

Výborně zafunguje při revmatických potížích, podpoří regeneraci namožených svalů a ve spojení s masáží pomůže rozhýbat ztuhlé klouby nebo bolavá záda. Postaví na nohy tělo zmožené námahou a pomůže i v případě drobných úrazů. V době viróz a nachlazení oceníte také její antibakteriální účinky. Stačí pár kapek Francovky rozpuštěných ve vodě a můžete inhalovat nebo kloktat při bolestech v krku, kašli, rýmě nebo nachlazení.

Dodnes sází na původní, čistě přírodní a léty osvědčené složení a nezměnila ani své symboly. Stále ji najdete v typické lahvičce se sytě modrou etiketou a zářící žlutou hvězdou. Francovku můžete použít samostatně, nebo ji kombinovat s mazáním. Francovkový masážní gel vám pomůže tělu po námaze. Je ideální pro masáže kloubů, svalů a páteře po větší zátěži při sportu nebo po práci.

Prokrvuje pokožku, uvolňuje svalové napětí a snižuje únavu. Zatímco obsažený mentol zchladí namožená místa a uleví bolesti, máta peprná a eukalyptus pomohou prohřát svaly a tím podpoří jejich regeneraci. A pomůže i tehdy, když se cítíte jako “rozlámaní“, třeba při nachlazení nebo chřipce nebo při bolestech hlavy. Stačí jemně potřít spánky a zůstat v klidu. Podobný účinek má i Francovkový krém. Díky přítomnosti přírodních olejů vytváří na pokožce lehký film, který umožní příjemnou masáž a přinese vám úlevu.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.alpa.cz.

Tři z vás mohou vyhrát set od ALPA Francovka.

Soutěž probíhá od 15. do 29. října 2023.

Výherci:

krkavec11
Kamca3
sarinka46

Zdroj informací: Alpa
Zdroj fotografií: Alpa


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků